Lizzo’nun Duygusal Emmy Konuşması İhtiyacımız Olan Pazartesi Motivasyonu


Birinin tanımasının zamanı geldi lizzoyeteneği — yani küçük ekranda.

Şarkıcının Prime Video serisi Büyük Grrrls’e Dikkat Edin eve götürdü 2022 Emmy Ödülü12 Eylül’de bir Yarışma Programında Üstün Başarı için NBC ve Peacock’da yayınlandı. Dizi, diğer adayları geride bıraktı İnanılmaz yarış, Başarmak!, RuPaul’un Drag Yarışı, En İyi Şef ve Ses. (Tüm Emmy ödüllerini buradan görebilirsiniz.)

Lizzo, arkasından kırmızı elbisesi ve maiyeti ile Los Angeles, California’daki Microsoft Theatre sahnesine çıktı. olarak Büyük Grrrls’e Dikkat Edin ekip gözyaşlarını sildi, Lizzo seyircilere, “Çok duygusalım ve kupa güzel ama duygum benimle sahnede olan bu insanlar için. Paylaştıkları hikayeler, o kadar da benzersiz değiller— sadece platformu almıyorlar.”

Şarkıcı, büyük beden insanların televizyonda vurgulanmadığını kaydetti. “Küçük bir kızken medyada görmek istediğim tek şey kendimdim” dedi. “Benim gibi şişman, benim gibi siyah, benim gibi güzel.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345984/lizzo-s-emotional-emmys-speech-is-the-monday-motivation-we-needed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir