Lizzo’nun 2022 Met Gala Görünümü Elbette Cehennem Kadar İyi


Tüm söylentiler doğru: lizzo 2022 Met Gala görünümünü tamamen öldürdü.

34 yaşındaki şarkıcı, 2 Mayıs’ta Thom Browne’daki New York Metropolitan Sanat Müzesi’ne geldi. Tabii ki, kırmızı halıda yürürken bomba ışıklarıyla yeni fotoğraflar için durmayı ve poz vermeyi başardı (burada bu yılki Met Ball teması için her yıldızın görünümüne bakın, “In America: An Anthology of Fashion”).

Lizzo’nun muhteşem stili hayranlarını şaşırtmamalı. İster küçücük bir çantasını sallıyor, ister “oy” elbisesi gibi parçalarla güçlü mesajlar gönderiyor. Hristiyan sirianoüç kez Grammy kazanan her zaman A-oyununu getirir.

Aslında Lizzo, 2020 için bir röportaj sırasında modanın nasıl bir değişim aracı olabileceğinden bahsetti. moda“73 Soru.”

“Giydiğim şeyler yüzünden politize edildiğimi düşünüyorum” diye açıkladı. “Büyük bir Siyah kadın olmak, sahnede giydiklerimi giymek anında politikti ve bir açıklama yaptı. Ve bunun için minnettarım. İlk başta can sıkıcıydı, ama sohbetin bir parçası olduğum için çok minnettarım. daha büyük bedenler ve Siyah kadınlar için modada ileri.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1301959/lizzo-s-2022-met-gala-look-is-of-course-good-as-hell?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın