Lizzo’nun 2022 BET Ödülleri Kırmızı Halı Görünümü Cehennem Kadar İyi


Müziği aç, ışıkları kapat çünkü lizzo 2022 BET Ödülleri’ne resmi olarak ulaştı.

“About Damn Time” şarkıcısı, 26 Haziran’daki 2022 BET Ödülleri kırmızı halısında tüy vurgulu ve uyluk yüksekliğinde yırtmaçlı, eşleşen dikiz ayaklı platform pompalarıyla eşleştirilmiş parıltılı siyah bir elbiseyle dikkatleri üzerine çekti.

Bu geceki törende aday gösterilmemesine rağmen, Lizzo yine de bir performans sergilemek için sahneye çıkacak. Ayrıca gösteride sahne alacak Jack Harlow, rapçi şansı ve hediye.

En son topluluğu, Lizzo’nun imrenilen etkinlikte hayran kaldığı zamanlardan sadece biri. 2020’de Lizzo, beyaz fırfırlarla süslenmiş siyah kadife bir elbiseyle adeta katıldı. Ve 2019’da “Good as Hell” hit yapımcısı, mini elbisesiyle mükemmel bir şekilde eşleşen ahşap damarlı baskı başlığına sahip BET Ödülleri görünümüyle manşetlere çıktı.

O sırada, Lizzo’nun kuaförü Shelby Swain münhasıran anlattı E! İkonik aksesuarın nasıl yapıldığına dair haberler.

Shelby, “Gerçekten yaratıcı olmak ve yeni bir şeyler denemek istedim” dedi. “Kırmızı halıdan sadece bir saat önce kız kardeşimle parçayı kelimenin tam anlamıyla elle boyadım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335491/all-the-rumors-are-true-lizzo-s-red-carpet-look-at-the-2022-bet-awards-is-good-as-hell?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir