Lizzo, Vücudundan “Yalnızca Konuşan” Eleştirmenlere Yanıt Verdi


lizzo bu kadar stresli olmak için fazla iyi hissediyor.

Fikrini söylemekten çekinmeyen “Gerçek Acıtıyor” şarkıcısı, ağırlığını çevreleyen tüm gevezeliklerle dalga geçti. neşeli TikTok videosu 14 Ekim’de yayınlandı.

Klipte Lizzo, son zamanlardaki bir ses parçası üzerinden dudak senkronizasyonu yaparken kendi kendisiyle röportaj yapıyor. yalan dedektörü testi Vanity Fair. Ancak, zaten EGOT statüsünün yarısına gelmiş olan 34 yaşındaki oyuncu, burcuyla ilgili bir soruyu yanıtlamak yerine, klibi, birçok insanın başarılarından çok görünüşüne odaklandığını anlatmak için kullanıyor.

“Müzisyensin…ve şişmansın” yazıyor başlıkta. “Ne kadar hit yaparsanız yapın, insanların sadece vücudunuz hakkında konuşacağını biliyor muydunuz?

Lizzo, suratını asarak, “Bunu bilmiyordum,” diye yanıtlıyor.

“Cehennem Gibi İyi” hit yapımcısı daha sonra başka bir gerçek bombası atıyor ve başlıkta “Zayıf olsaydın başarılı olacağını düşünüyor musun?” Yalan makinesi testi videosundaki gibi, “Bu bir varsayım mı?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350594/lizzo-responds-to-critics-who-only-talk-about-her-body?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir