Lizzo, Twitter Üzerinden Fatfobik Yorumlara Tepki Veriyor – Hollywood Life


lizzo şişman düşmanı yorumlara tepki gösteriyor


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock

“Gerçekler Acıyor” hit yapımcısı lizzo, 35, birkaç siber zorbanın Twitter üzerinden kilosu ve vücudu hakkında yorum yapmasından sonra 31 Mayıs’ta geri adım atmadı. Şarkıcı, “SADECE oturum açtım ve uygulama ve bu benim hakkımda her gün gördüğüm türden bir pislik” dedi. cıvıldamak başlamak. “Gerçekten dünyadan nefret etmeme neden olmaya başladı. Sonra yorumlarda biri ‘çok fazla fast food’ yediğimi söyledi. YILLAR ÖNCE HIZLI GIDA YEMEYİ KESİNLİKLE BIRAKTIM… Sürekli kendimi açıklamaktan yoruldum ve bazı saçmalıklarda adımı görmeden bu uygulamaya başlamak istiyorum***.”

Ayrıca Lizzo, gönderisini herkesten vazgeçmek ve uzaklaşmak istemekle ilgili diğer birkaç tweet ile takip etti. “Aşk kesinlikle sosyal medyadaki Nefretten daha ağır basmıyor… hepsi şişman olduğum için mi????” diye devam etti. “Herkesten vazgeçmeye ve paramın ve erkeğimin F****** ÇİFTLİKTE tadını çıkarmaya ne kadar yakın olduğumu bilmiyorsunuz…” Esmer güzel daha sonra “denemediğini” ekledi. özellikle herhangi bir boyutta olmak.

“Şişman olmaya çalışmıyorum. Daha küçük olmaya çalışmıyorum. Kelimenin tam anlamıyla sadece yaşamaya ve sağlıklı olmaya çalışıyorum, ”diye devam etti 35 yaşındaki. “Süper temiz yemek yerken ve egzersiz yaparken bile vücudum böyle görünüyor! Hepiniz s*** hakkında konuşuyorsunuz, HAKKINDA HİÇBİR ŞEY bilmiyorsunuz.” Lizzo, nefret edenlerin yorumlarına rağmen, “markasının” “şişman olmak” olmadığını, bunun yerine “iyi müzik hissettiren” ve “tüm insanları” savunan müzik yapmakla ilgili olduğunu belirtti. Tweet dizisini “BURADA NEFRET EDİYORUM” ile bitirdi ve o zamandan beri onu Twitter hesabı özel.

Grammy ödüllü oyuncu vücut şekillendiricilere tepki gösterdikten kısa bir süre sonra, bir dizi paylaşmak için Instagram’a gitti. ayna özçekimleri. Fotoğraflara “Bugün herkesten nefret ediyorum” notunu düştü. Şarkıcı arkadaşım, SZAile yakın zamanda yapılan bir görüşmede estetik ameliyat olduğunu itiraf eden ELLE, Lizzo’ya yönelik son çevrimiçi nefrete tepki vermek için yorumlara da başvurdu. 33 yaşındaki “Nerede olduğumu zaten biliyorsun,” diye yazdı. Daha sonra Lizzo bir paylaşımda bulundu. video hayranının sahneye attığı bir notu okuduğu son canlı performansından.

Notta, “TWİTTER’DAKİ İNSANLAR BOZUK OLDUĞU İÇİN ÖZÜR DİLERİM. SEN GÜZEL VE ​​ÖZELSİN.” Lizzo, nefret edenler ne derse desin, vücut pozitifliğini ve kendini sevmeyi savunmaya devam edeceğini ortaya çıkarmak için klibin başlığını kullandı. “ŞİŞMAN İNSANLARIN SADECE VAR OLMALARINI NE KADAR ZORLAYACAĞINIZ KONUSUNDA HİÇ BİR ZAMAN SUSMAYACAĞIM,” diye yazdı. “İNTERNET SINIRLI OLSA VE BİR YORUMUN YAYINLANMASI 24 SAAT SÜRMÜŞSE İŞİNİZE BAKMAK *ÜCRETSİZ*DİR. SOSYAL MEDYA NASIL OLURDU DÜŞÜNÜYORUM.”

lizzo
Lizzo, 27 Mayıs’ta Napa Vadisi’nde sahne aldı. (Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock)

YITTY kurucusunun Ocak 2023’ün başlarında “söylem” hakkında konuştuğu gibi, vücut utandırıcılara ve şişman düşmanı yorumlara ilk tepkisi bu değil. Viral bikini videosunda “Bedenler hakkındaki söylem resmen yorgun” dedi. . Lizzo, “Sosyal medyada yayınladığımız her yorum için para ödemek zorunda kalsaydık, belki insanlar yazmadan önce düşünürdü,” diye o sırada videoya altyazı da ekledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/lizzo-reacts-fatphobic-comments-twitter/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir