Lizzo SNL’de Chris Evans Bebeğiyle Tekrar Hamile Olmakla dalga geçiyor – Hollywood Life


lizzo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rosalind O’Connor/NBC

Ev sahipliğinde ilk görevinde Cumartesi gecesi canlı, lizzo en iyinin en iyisine ayak uyduracak komedi yeteneğine sahip olduğunu kanıtladı! “Truth Hurts” şarkıcısı, 16 Nisan bölümü için Studio 8H’yi devraldı ve Chris Evans’ın bebeğine sahip olacağıyla ilgili söylentileri başlatarak kendi kendisiyle alay ederek monologunu açarken seyirciyi birbirine kenetledi. Hayranların hatırlayacağı gibi, Lizzo geçen yıl sarhoş bir şekilde aktörün Instagram’daki doğrudan mesajlarına girmiş olabilir.

Monolog sırasında “Hollywood’daki her küçük beyaz çocukla çıktığıma dair internette çok fazla dedikodu okuyorum” dedi. “Infinity Stones gibi One Direction üyelerini topladığımı düşünüyorlar. Chris Evans’ın bebeğine hamile olduğuma dair bir söylenti bile duydum? Bunun nereden başladığı hakkında hiçbir fikrim yok. ‘Chris Evans’a hamileyim’ bebeğim dediğim yerde yaptığım TikTok olabilir. Gülerek ekledi, “Her şey tezahür ediyor.”

Ev sahibi çağrısını aldığında gergin olduğunu söylemeye devam etti. SNLkendine güvenen şarkıcı olarak bilinmesine rağmen, “DNA testi yaptım, %100 O orospu.” Lizzo, “Tamamen dürüst olmak gerekirse, %50 o kaltak, %10 patron kaltak ve %40 flüt çalan grup inek kaltağı gibiyim” diye açıkladı. Sonra dedi ki
Bu özel bölüme ev sahipliği yapmak heyecan verici çünkü müzikal konuğu – kendini – seviyor!

Gösteriye yalnızca Lizzo ev sahipliği yapmakla kalmadı, aynı zamanda müzikal konuk oldu, bu da 2019’daki bir görevin ardından ikinci kez seçildi. Eddie Murphy ev sahibine döndü. Hem ev sahibi hem de müzikal konuk olarak çifte görev almış çok VIP bir müzisyen grubuna katılıyor. Taylor Swift, Britney Spears ve Jennifer Lopezher ikisi de iki kez yapan ve Justin Timberlakekim meydan okumayı üç kez aldı.

Dördüncü albümünün çıkış tarihini açıklarken, sanatçı ya da Instagram’da kullandığı şekliyle “Lizzo Week” için kesinlikle yoğun bir hafta oldu. Özel, “About Damn Time” adlı ilk single’ını yayınladı ve Yitty adlı yeni şekillendirici serisini piyasaya sürdü. Hayranların vücut pozitifliği çabasını bilmelerini sağlamak için Lizzo, Instagram’ını kapsayıcı kıyafet giyen fotoğraflarıyla doldurdu. “Vücudum hakkında nasıl görünmem ve hissetmem gerektiğini söyleyen insanlardan bıktım” diye yazdı. “Rahatsızlığın seksilikle eş anlamlı olmasından bıktım. Rahatsız ediciyse ÇIKARIN. Ve eğer seni iyi hissettirecekse, AÇIN. @YITTY sadece şekillendirici değil, vücudunuzu geri kazanma ve güzellik standardınızı yeniden tanımlama şansınız.”

Şarkıcının yeni Amazon Prime dans yarışması serisi olan tüm harika Lizzo haberlerinin üstüne bir kiraz koymak için, Lizzo Büyük Grrls’e Dikkat Ediyor, Son zamanlarda çıkış yaptı ve hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan tüm sevgiyi alıyor! Lanet olası zaman geldi, Lizzo! Ve bunun için buradayız!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/snl-lizzo-chris-evans-baby-video/

Yorum yapın