Lizzo, SNL Dönüşünde Chris Evans’ın Hamilelik Söylentileri Hakkında Şakalar Yaptı


gelince lizzoaşk hayatı, duyduğun dedikodular değil doğru.

33 yaşındaki “Truth Hurts” şarkıcısı, sunuculuk yaparken açılış monologunda ilişki durumuyla ilgili rekoru şaka yollu bir şekilde düzeltmek için bir dakika ayırdı. Cumartesi gecesi canlı 16 Nisan’da. Ve evet, onu ve oyuncuyu çevreleyen hamilelik söylentilerini de içeriyor. Chris Evans… o başladı.

Lizzo, “Hollywood’daki her küçük beyaz çocukla çıktığıma dair internette çok fazla dedikodu okudum” dedi. “Üyelerini topladığımı düşünüyorlar. Tek yön Sonsuzluk Taşları gibi. Hatta Chris Evans’ın bebeğine hamile olduğuma dair bir söylenti bile duydum.”

İlk defa SNL Gösterinin müzikal konuğu olarak “About Damn Time” ve “Special” single’larını da seslendiren sunucu, ” hayır bunun nereden başladığına dair bir fikir.”

Sonra, bir an düşündükten sonra ekledi, “Olabilir. yaptığım TikTok…’Chris Evans’ın bebeğine hamileyim, hepiniz’ dediğim yer.”

Şakayla ekledi, “Buna tezahür deniyor!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327585/lizzo-jokes-about-chris-evans-pregnancy-rumors-in-snl-return?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir