Lizzo ‘Lanet Zaman Hakkında’ Gösterisi Yaptı — Video – Hollywood Life


lizzo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rosalind O’Connor/NBC

aradan üç yıl geçmiş olmasına rağmen lizzo son gerçekleştirilen Cumartesi gecesi canlı, hit yapımcısı, şovun 16 Nisan bölümünde düzenli olarak Studio 8H’de şarkı söylüyormuş gibi görünüyordu! Bir sürü yedek dans eden güzelle, Lizzo yepyeni single’ı “About Damn Time” ile seyircileri sarstı. Disko ağırlıklı şarkı, sosyal medyada şimdiden “yazın şarkısı” olarak kabul edildi ve Lizzo kesinlikle böyle bir onura layık bir şov yaptı ki, bu açıkça görülebilir. burada.

lizzo
Lizzo, 16 Nisan 2022’de ‘Saturday Night Live’ programında yeni şarkısı ‘About Damn Time’ı seslendirdi. (NBC)

Lizzo, “Saat kötü orospu/Evet, otuz oldu, çok şey yaşadım ama hala flört ediyorum,” dedi Lizzo. “Muhteşem olanı ortaya çıkarmaya çalışın” hakkında birkaç ayetten sonra, Detroit yerlisi klasik enstrüman eğitimi aldığı için Lizzo flütünü bozdu.

Lizzo’nun müzikal konuk olarak ikinci performansı – ilki 2019’daydı. Eddie Murphy sunucuya geri döndü – son albümünü duyurmasından günler sonra geldi. “Water Me” hit yapımcısı 14 Nisan Perşembe günü Instagram hesabından albümün kapak resmini paylaştı. Özeldördüncü stüdyo çalışması 15 Temmuz’da çıktı. Çeşitliliknasıl geliştiğinden “gurur duyduğunu” söyleyerek. “Bugüne kadar yaptığım en müzikal olarak en cüretkar, cüretkar ve sofistike çalışmalardan biri” diye ekledi. “Hazır değilim. Hala hitleri bastırıyorum bebeğim. Ve umarım şimdiye kadar var olan en faydalı müzik parçalarından biridir. Tek yapmak istediğim insanlara müziğim aracılığıyla yardım etmek.”

Sanatçı – ya da Instagram’da kullandığı şekliyle “Lizzo Haftası” için kesinlikle yoğun bir hafta oldu çünkü Yitty adlı yeni şekillendirici giyim serisi de ilk kez sahneye çıktı. Hayranlarına vücut pozitifliği çabasını bildirmek için Lizzo, Instagram’ını kapsayıcı kıyafet giyen fotoğraflarıyla doldurdu. “Vücudum hakkında nasıl görünmem ve hissetmem gerektiğini söyleyen insanlardan bıktım” diye yazdı. “Rahatsızlığın seksilikle eş anlamlı olmasından bıktım. Rahatsız ediciyse ÇIKARIN. Ve eğer seni iyi hissettirecekse, AÇIN. @YITTY sadece şekillendirici değil, vücudunuzu geri kazanma ve güzellik standardınızı yeniden tanımlama şansınız.”

Şarkıcının yeni Amazon Prime dans yarışması serisi olan tüm harika Lizzo haberlerinin üstüne bir kiraz koymak için, Lizzo Büyük Grrls’e Dikkat Ediyor, Son zamanlarda çıkış yaptı ve hem eleştirmenlerden hem de hayranlardan tüm sevgiyi alıyor. Lanet olası zaman geldi, Lizzo! Ve bunun için buradayız!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/snl-lizzo-performs-about-damn-time-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir