Lizzo İlişkisi Olduğunu Doğruladı


Artık dedikodu yok!

lizzo Sonunda bir erkek arkadaşı olduğunu doğruladı, samimi bir röportaj sırasında Andy Cohen SiriusXM’inde Radyo Andy 18 Nisan’da göster.

Ev sahibi hala onunla olup olmadığını sorduğunda gizemli adam Şubat ayında Batı Hollywood’daki Craig’in restoranında görüntülendi, “Cehennem Gibi İyi” rapçi güldü, “Evet, her neyse, evet.”

İkili, geçen Ekim ayında Beverly Hills’deki Crustacean restoranda birlikte fotoğraflandı.

Andy, böyle bir süperstar olmasının onun için zor olması gerektiğini öne sürdü, ancak Lizzo, şöhretinin ilişkisinde “bir faktör bile” olmadığını söyleyerek omuz silkti.

“Doğru kişiye sahipseniz, hayır, hiç değil” diye paylaştı. “Bu kişi ne yaparsa yapsın karşılıklı olarak destekleyici olmalıdır.”

33 yaşındaki Lizzo, erkek arkadaşının kimliğini açıklamadı, ancak 16 Nisan’daki ev sahipliği konserinde onu desteklemek için hazır olduğunu söyledi. Cumartesi gecesi canlıburada “Hollywood’daki her küçük beyaz çocukla çıktığı” söylentileri hakkında şaka yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327712/lizzo-confirms-she-s-in-a-relationship?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir