Lizzo, Harry Styles ve Chris Evans’ın Yeni Albümünde Olduğu Söylentileri Üzerine – Hollywood Life


Lizzo, Harry Styles ve Chris Evans'ın Yeni Albümünde Olduğu Söylentileri Üzerine – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JM Enternational/Shutterstock

Dır-dir Harry Stilleri sonunda susamış hayranlara istediklerini ve göründüklerini verecekler lizzo‘ın yaklaşan albümü? 34 yaşındaki Lizzo, 28 yaşındaki Harry ile televizyonda göründüğü sırada yaptığı söylentileri hakkında “Bu çok komik” dedi. Spout Podcast’i Çarşamba (18 Mayıs) yayınlandı. tamara dhia “Hakkında Lanet Zaman” şarkıcısına Harry ile kendisinin düet yapacağına dair spekülasyon yapan hayranları sordu ÖzelLizzo’nun 2019’a kadarki takibi Çünkü seni seviyorum. Lizzo, karşılığında konuşmayı küçümsedi. “İnternet internete gidiyor,” dedi çekingen bir şekilde. “Bu konuda söyleyeceğim tek şey bu.”

Peki ya Lizzo’nun diğer büyük aşkına ne demeli? Chris Evans? olduğu konuşuldu Yenilmezler yıldız albümde olabilir ve Lizzo açıkladı sınanmış onu üstüne almak için. Lizzo, “Ona kelimenin tam anlamıyla vurdum ve albümümde piyano çalıyordum ve o sadece ‘Ha Ha’ dedi” dedi. “Gerçekten harika olurdu, ama ne yazık ki bu sefer değil.” Hayranların olası bir Lizzo-Chris işbirliğine susamış kalması gerekecek. Belki ev sahipliği yaptığında Cumartesi gecesi canlı ikinci defa?

Lizzo, Harry Styles ve Chris Evans'ın Yeni Albümünde Olduğu Söylentileri Üzerine – Hollywood Life
(JM Enternasyonal/Shutterstock)

Lizzo’nun ilk kez ev sahipliği yapması sırasında SNL, Harry ve Chris ile olan söylentileri hakkında şaka yaptı. 17 Nisan bölümünün açılış monologu sırasında “Hollywood’daki her küçük beyaz çocukla çıktığıma dair internette çok fazla dedikodu okuyorum” dedi. “Infinity Stones gibi One Direction üyelerini topladığımı düşünüyorlar. Chris Evans’ın bebeğine hamile olduğuma dair bir söylenti bile duydum? Bunun nereden başladığı hakkında hiçbir fikrim yok. ‘Chris Evans’ın bebeğine hamileyim’ dediğim yerde yaptığım TikTok olabilir.”

Lizzo, Harry Styles ve Chris Evans'ın Yeni Albümünde Olduğu Söylentileri Üzerine – Hollywood Life
(Scott Roth/Invision/AP/Shutterstock)

Lizzo’nun izinden sonra SNLHarry’nin Coachella 2022’deki ikinci manşet performansı sırasında sürpriz bir şekilde göründü. Harry, “Hayatta Kalacağım” diye haykırırken, Lizzo şarkı söylemek için ona katıldı Gloria Gaynor’ın klasik şarkı. İkisi şarkının hakkını verdikten sonra, Lizzo ve Harry, One Direction’ın “What Makes You Beautiful” parçasının bir yorumu için bir araya geldiler ve potansiyel bir düet hakkında daha fazla spekülasyona ilham verdiler. Hayranlar, Lizzo’nun 15 Temmuz’a kadar beklemek zorunda kalacak. Özel Harry’nin ortaya çıkıp çıkmadığını görmek için düşer.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/lizzo-harry-styles-chris-evans-new-album-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir