Lizzo, Görülmesi Gereken Dönüşümle Bob Saç Kesimi Trendine Katılıyor


Lizzo BF Myke Wright ile Evlenmeyi Planlıyor mu? Diyor…

lizzo yeni makyajıyla çok güzel görünüyor.

“About Damn Time” şarkıcısı, kendine özgü bel uzunluğundaki buklelerini çok daha kısa bir “do” – tüylü bir bob için değiştirdi. Ve ince kahküller ve sarışın vurguları da piyasaya sürdüğü için yaptığı tek büyük değişiklik bu değildi.

Instagram’da dönüşümünün birkaç seksi özçekimini paylaşan Lizzo, 24 Ocak’a resim yazısı yazdı. İleti, “BOBBIANA VERİYOR.” Ve doğal olarak, 34 yaşındaki yıldızın takipçileri, onun cesur yeni görünümünü (saçlarını) çeviriyordu.

Bir hayran, “Her zamanki gibi hizmet veriyorsun” yazdı ve bir başkası, “Bu saç kesimini kesinlikle seviyorum” diye yanıtladı.

Hatta birisi müzisyenin tüylü bobunu şuna benzetmişti: Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şap Lisa Rinauzun süredir kilitleniyor, “Bu Lizzo Rinna mı?”

Bu, “Grrrls” şarkıcısının takipçilerini tarzına ilk kez hayran bırakışı değil.

Daha geçen ay, Halkın Seçimi Ödüllerinde ışıltılı mavi süslemeli kafesli bir korse ve asimetrik bir yakaya sahip, yapılandırılmış bir siluete sahip çok renkli bir Alexander McQueen elbisesiyle dikkat çekici bir görünüm kazandı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362660/lizzo-joins-the-bob-haircut-trend-with-must-see-transformation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir