Lizzo, Bad Bunny ve Daha Fazlası 2023 Grammy Ödülleri’nde Sahne Alacak


Müziğin en büyük gecesi sesi yükseltmek üzere.

Kayıt Akademisi, 2023 Grammy Ödülleri’nin sanatçılarını açıkladı ve yıldızlarla dolu listeyi görene kadar bekleyin. kötü tavşan, Mary J. Blige, Brandi Carlile, Luke Combs, Steve Dantelli, lizzo, Sam Smith ve Kim Petras hepsi 5 Şubat’ta Los Angeles Crypto.com Arena’da sahneye çıkmaya hazır.

Bahsetmiyorum bile, birçoğu her iki oyuncu olarak çifte görev yapıyor ve adaylar Carlile yedi kez başını sallayarak geceye giriyor ve Blige’de altı kez başını sallıyor. “About Damn Time” şarkıcısı beş adayla yakından takip ediyor ve Lacy dört adayla onu yakından takip ediyor. Ayrıca, Combs ve Bad Bunny üç Grammy Ödülü için yarışıyor ve Smith ve Petras, hit şarkıları “Unholy” ile En İyi Pop İkili/Grup Performansı dalında yarışıyor. (Adayların tam listesi için buraya tıklayın).

Gecenin en çok aday gösterilen isimlerine gelince; Beyoncé kocasıyla bağlayarak toplam dokuz başını sallar Jay z toplamda 88 ile tarihteki çoğu Grammy adaylığı için. Kendrick Lamar geceye sekiz adaylıkla giriyor ve Adel yedi tane var harry stilleri, Gelecek ve DJ Halid ayrıca altı kişiyle Blige’ye katılın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362620/lizzo-bad-bunny-and-more-to-perform-at-the-2023-grammys?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir