Lizzo ‘About Damn Time’ İhtiyacınız Olan Yazın Şarkısı ve Videosu – Hollywood Life


üç yıl sonra lizzo dönüm noktasını düşürdü Çünkü seni seviyorum Albümde yer alan “Truth Hurts” şarkıcısı, yakında çıkacak projesinden bir sonraki single’ı yayınladı ve hayranlar tek bir şey söylemek zorunda kaldı: “About Damn Time”. 33 yaşındaki Lizzo, bir haftalık arsız alayların ardından parçayı 14 Nisan Perşembe günü bir video ile yayınladı. ve yeni albüm duyurusu! Dördüncü albümü, Özel, 15 Temmuz’da düşüyor. Videoyu görmek ve şarkıyı duymak ister misiniz? Yukarıda kontrol edin.

“YAZIN ŞARKISI DÜŞEN 4/14!” 10 Nisan’da Lizzo’ya bir Instagram videosunda limuzinden inip özel bir uçağa bindiğini yazdı. Lizzo, bagajını ve tozluklarının geri kalanını geride bırakarak hafif seyahat etti. Yepyeni kıyafetleriyle merdivenlerden yukarı çıkarken yiti Shapewear, kamera döndü ve Lizzo bir “prens 1991 MTV Video Müzik Ödülleri’nde. Kıyafetinin sırtının olmadığını gösterdi, ganimetini vücudunda gurur ve rahatlık ile kameraya gösterdi. Üstüne üstlük, Lizzo başını çevirdi ve utangaç bir şekilde göz kırptı. Video ayrıca hayranlara Lizzo’nun yoğun bir şekilde funk’a yaslanmış gibi görünen yeni şarkısının tadına baktı.

“About Damn Time”, muhtemelen Lizzo’nun takip eden ikinci single’ı. Çünkü seni seviyorum. Ağustos 2021’de Lizzo, Kardi B bir parçayı “Söylentiler” bırakmak için NME beş yıldızlı incelemelerinde “Lizzo’nun imza niteliğindeki eğlence anlayışını iyi yerleştirilmiş bir sivrilikle birleştiren parlak dönüşü” olarak tanımlandı. Şarkı aynı zamanda ticari bir başarı elde etti. Reklam panosuHot R&B/Hip-Hop Songs listesinde Hot 100’de 4 numaraya kadar yükseldi. Nisan 2022 itibarıyla şarkı, RIAAbeşinci şarkısı (şimdiye kadar) bu hedefi tutturmak için.

Lizzo 'About Damn Time' İhtiyacınız Olan Yazın Şarkısı ve Videosu – Hollywood Life

Lizzo verdi Çeşitlilik Amazon Prime gerçeklik serisini tartışırken bir sonraki projesi hakkında bir güncelleme, Lizzo, Büyük Grrls’e Dikkat Ediyor. Lizzo, “Genel olarak, 2018 yazından beri bu albüm üzerinde çalışıyorum” dedi. “Gurur duyduğum bir yere dönüştü. Bugüne kadar yaptığım müzikal açıdan en cüretkar, cüretkar ve sofistike çalışmalardan biri. Hazır değilim. Hala hitleri bastırıyorum bebeğim. Ve umarım şimdiye kadar var olan en faydalı müzik parçalarından biridir. Tek yapmak istediğim insanlara müziğim aracılığıyla yardım etmek.”

Sanırım asla bu albüm benim yazdığım bir hikaye hakkında olan türden bir sanatçı olmayacağım; gerçek değil,” diye ekledi. “Ben her zaman çok kişisel biriyimdir, sanki arkamda-arkadaşımla-telefonda-gerçekten-iyi-müzik-arkamda-konuşuyormuşum gibi. Bunu söyleyeceğim. Bir aşk albümüdür. Şok oldum.” Albümün aşık olmakla ilgili olup olmadığı konusunda basıldığında, Lizzo, “Ooooh. Bekleyip görmek zorunda kalacaksın.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/14/lizzo-about-damn-time-new-song-video/

Yorum yapın