Lizzo, 2022 PCA’larda Halkın Şampiyonu Ödülünü Alacak


Bu Halkın Seçimi Ödülleri haberi bizi duygulandırdı cehennem kadar iyi.

Müzik süperstarı lizzo 6 Aralık’ta 2022 PCA’larda müzik ve TV’ye yaptığı katkıların yanı sıra her ırktan, cinsiyetten, cinsel yönelimden ve bedenden insan için çeşitliliği ve katılımı destekleme taahhüdü nedeniyle bu yılki Halkın Şampiyonu Ödülü ile onurlandırılacak.

Beş kez PCA adayı—bu yıl 2022’nin Kadın Sanatçısı, 2022’nin Şarkısı “Lanet Zaman Hakkında” için, 2022 Albümü için Özel ve 2022’nin Sosyal Ünlüsü—geçmiş alıcıların ayak izlerini takip eder Dwayne The Rock Johnson, Tyler Perry, P!nk ve Bryan Stevenson.

“Lizzo sadece inanılmaz derecede yetenekli bir oyuncu ve çığır açan bir şovmen değil, aynı zamanda dünya çapındaki hayranlar için bir rol model ve ilham kaynağı” dedi. cassandra tryon—SVP, Entertainment Live Events, NBCUniversal Television and Streaming—11 Kasım’da. “Nezaketle liderlik ediyor, kapsayıcılığı savunuyor ve sektörde ve ötesinde artan çeşitliliği ve eşitliği savunuyor. Değişim yaratmak için kendi sesine sahip olması onu gerçek bir Halkın Şampiyonu yapıyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354278/lizzo-to-receive-the-people's-champion-award-at-the-2022-people's-choice-awards?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir