Liz, Ed’in Kendisinden Ayrılacağını Düşünüyor (Özel) – Hollywood Life


İşler inanılmaz derecede garipleşiyor Ed yapraklar Liz’in 26 Kasım bölümünün bu ÖZEL ön izlemesinde 90 Günlük Nişanlı: Sonsuza Dek Mutlu. Liz sonunda, Ed’in annesinin Liz’in en büyük hayranı olmadığı konusunda oldukça sesli olan Ed’in ailesinin üyeleri tarafından sorgulanır.

“Bu tipik Ed. Bana yanımdan ayrılmayacağını söyledi,” diyor Liz. “Kapıdan içeri girdiğimiz an, bum, gitti. Uyum sağlayana ve aileyi tanıyana kadar beni rahat ettireceğine dair bir saygı olduğunu düşünmüştüm ama hayal kırıklığına uğradım.”

Ed, çocuklarla takılırken Liz, Ed’in ailesindeki kadınlar tarafından kenara çekilir. Ed’in yeğeni, düğün planlarını ve olası bir düğün tarihini sorar.

“Düğün için bir randevumuz yok. Acelemiz yok. Bence bir düğünün baskısı ve annesinin gemide olmaması… Bir veya iki yıl sonra geriye bakıp bunun bir pişmanlık olmasını istemiyorum, ”diye itiraf ediyor Liz.

Liz, Ed’in “annesi beni kabul edene kadar evlenmeye hazır olacağını” düşünmüyor. Bu biraz korkutucu çünkü Ed’in sonunda beni terk ettiğini görüyorum çünkü ailesi kabul etmiyor.”

Liz, Ed’in ailesine Ed’in annesi olup olmadığını bilmediğini söyler. norma, davet edildi ve hatta bu aile toplantısını biliyordu. Liz, Ed ve Norma’nın hala bazı şeyler üzerinde çalıştıkları için Norma’nın resmi olarak davet edilmediğini keşfeder.

Ed’in kız kardeşi Christine, “Ed, uzun süredir onun ana desteğiydi” diyor. Christine, Ed’in annesinin “dışarı çıkmak zorunda hissettiğini” açıklıyor. ve tüm bu durum “onu çok kötü incitti.”

Ed ve Liz’in sunağa yolculukları şu ana kadar kolay olmadı. Özellikle Ed’in ailesinin ilişkiyi aşırı derecede desteklememesi nedeniyle büyük engellerle karşılaştılar. Daha ileride bir düğün var ama bu ikilinin kesinlikle kıskançlık ve ailevi sorunlar üzerine çalışmaları var. yeni bölümleri 90 Günlük Nişanlı: Sonsuza Dek Mutlu Pazar günleri saat 20:00’de TLC’de yayınlanacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/25/90-day-fiance-liz-ed-leave-happily-ever-after-preview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir