Live Nation Başkanı, Bilet Dramından Sonra Taylor Swift’ten Özür Diledi


Milletvekilleri başına gelenleri silkelemeye hazır değil Taylor Swift yaklaşan turnesi için bilet almaya çalışan hayranlar.

Senato Yargı Komitesi, 24 Ocak’ta bilet sektöründeki rekabet eksikliği hakkında bir duruşma düzenledi. Ticketmaster ve ana şirketi Live Nation, Swift’in yaklaşan The Eras Tour’unun Kasım ön satış çıkış tarihlerinde hayranların uzun bekleme sürelerine ve birçok kişinin bilet almasını engelleyen teknik sorunlara katlanması nedeniyle yoğun bir şekilde incelendi.

Senatör, “Milyonlarca Taylor Swift hayranının geçen sonbaharda öğrendiği gibi, hizmeti sunmamanın çok az sonucu var” dedi. Amy Klobuchar aracılığıyla yaptığı açılış konuşmasında söyledi. NBC Haberleri. “İsterse Bruce Springsteen veya BTS veya kötü tavşanhayranlar, sanatçılar ve mekanlar Live Nation ile ilgili gerçek sorunlarla karşı karşıya.”

Ama Sen’e göre. mike lee, iki partili duruşma, Swift’in turundan çok daha fazlasıydı. Bunun yerine, bunun rekabeti yeniden tesis etmeye ve tüketiciler için adil fiyatlar ve daha iyi hizmetler sağlamaya yönelik bir soruşturma olduğunu savundu.

Açılış konuşmasında, “Benim için bu duruşma, yalnızca manşetlere çıkan son biletleme felaketiyle ilgili değil” dedi. “Kızım Eliza aynı fikirde olmayabilir, ancak bu olaydan çok daha büyük sorunlar söz konusu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362501/live-nation-president-apologizes-to-taylor-swift-during-senate-hearing-over-ticketmaster-problems?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir