Live From E!’nin Tüm Detayları: Jurassic World Dominion


Muhteşem bir gösteriye hazır olun Jurassic Dünya Hakimiyeti prömiyeri, nerede E! kırmızı halıyı daha önce hiç olmadığı gibi kaplayacak.

6 Haziran Pazartesi günü saat 21:30 ET/PT’de başlıyor, E!’den Canlı: Jurassic World Dominion Los Angeles’ın dünyaca ünlü Çin Tiyatrosu dışındaki prömiyerin kırmızı halısını deneyimli sunucularla devralacak.Rocsi Diaz ve popüler kültür uzmanı Naz Perez– dahil olmak üzere oyuncular ve ünlü hayranlarla röportaj yapmak Chris Pratt​, Bryce Dallas Howard’ınve Laura Dern.

E! gibi eski ve yeni diğer favori oyuncularınızla da konuşacak. Sam Neill, Jeff Goldblum, DeWanda Bilge​, Mamoudou Athie​, Isabella Vaazı, Campbell Scott​, BD Wong​, Ömer Sy​, adalet smith, Daniella Pineda, Scott Haze, Kristoffer Polahaartı birkaç sürpriz konuk (gelecek diğer sürprizlerin yanı sıra!).

Daha önce daha fazla eğlenceye hevesliyseniz, E’den Canlı! Akış: Jurassic World Dominion19.00 ET/ 4 pm PT’de başlıyor. Yıkık‘s Erin Lim Rodos Hayranların A-liste gelişlerini, röportajları, trivia’yı ve bir Fandago bilet çekilişini deneyimleyeceği, aksiyonun ortasındaki kırmızı halının en önemli noktasından özel bölüme ev sahipliği yapacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333011/all-the-details-on-live-from-e-jurassic-world-dominion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel