Liv Slingerland ‘An Tüm Ömür Boyu’ Şarkısının Videosunu Paylaştı – Hollywood Life


Liv Slingerland, kendi duygusal savaşlarına dayanan bir şarkı için ‘Kill Bill’den ilham alan bir videoyla, hayatlarının sandıkları gibi olmadığını fark edenler için yürekten bir rock marşı sunuyor.

“Bunu benden nasıl saklarsın?” şarkı söyler Liv Slingerland sonunda “Bütün Bir Ömür“Öfke, kafa karışıklığı ve gerçek bir gönül yarasıyla dolu suçlayıcı bir ifade. Videonun mükemmel doruk noktası, burada prömiyeri HollywoodYaşamLiv, bir zamanlar onu yol kenarında ölüme terk eden maskeli bir motosikletçiyi kovalarken gösteriliyor. Şarkının rüya gibi, puslu tonunu taklit eden grenli bir filtreye sahip video, Liv’in intikamını aradığını görürken şarkı onun gerçeği aramasıyla ilgili.

Bütün Bir ÖmürLiv’in yirmili yaşlarının başında yeni doğmuş bir bebek olarak evlat edinildiğini öğrendikten sonra kimliklerle kişisel mücadelelerinden kaynaklanıyor. Acı sözlerde ve şarkının orta tempolu ritminde (daha hızlı bir tempo öfke anlamına gelirken, daha yavaş bir tempo kafa karışıklığı olarak ortaya çıkar.) Liv’in usta şarkıcılığı “An Entire Lifetime”da parlıyor, çünkü duygularını mükemmel bir şekilde aktarıyor. Sonlara doğru, gitarı sisi bir jilet gibi kesiyor, tam da o soruyu oyalamaya bırakırken: “Bunu benden nasıl saklarsın?”

Liv Slingerland 'An Tüm Ömür Boyu' Şarkısının Videosunu Paylaştı – Hollywood Life

İyi öğrenilmiş bir kulak, koronun enterpolasyon yaptığını anlayacaktır. Fleetwood Mac’ler Liv’in yeni şarkısında da rol oynayan klasik bir rock parçası olan “Little Lies” ve büyürken tekrar tekrar dinlediği için gerçek hayatında. “Bir gün yazarken koro kafamın içine girdi ve onu daha fazla bir şeye dönüştürmek çok doğal geldi” diye paylaşıyor. HollywoodYaşam. “Bu şarkıyı bitirme süreci, bu duyguları, büyümeyi çok anımsatan bir sesin hatırasıyla birleştirerek, o sırada yaşadığım şaşkınlık ve üzüntüyle başa çıkmanın bir yolunu bulmama yardımcı oldu.”

Liv, bir sonraki büyük klasik rock yıldızı olmaya hazır. “An Entire Lifetime”, Righteous Babe kayıtlarındaki ilk solo single’ını işaret ediyor, ancak Halsey ve Olivia Rodrigo onu zaten tanıyabilir. Liv, Olivia’nın televizyonda görünmesi sırasında “iyi 4 u” şarkıcısıyla oynadı. Cumartesi gecesi canlı. Liv ayrıca Halsey ile birlikte gezildi ve aşağıdaki gibi eylemleri destekledi: Alex Lahey ve Lauren Ruth Ward geçmişte. tavrı ile joan Jett ve tatlı köri inkar edilemez gücünü karıştırdı stevie nicklerLiv serin. Bunu kendi başınıza öğrenmek için bir ömür beklemeyin.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/liv-slingerland-video-an-entire-lifetime/

Yorum yapın