‘Little People Big World’den Zach Roloff Acil Beyin Ameliyatı Oldu – Hollywood Life


'Little People Big World'den Zach Roloff Acil Beyin Ameliyatı Oldu - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Zach Rooff TLC hit realite serisinin Küçük İnsanlar, Büyük Dünya acil bir beyin ameliyatı geçirdikten sonra hastanede. Karısı Tori Roloff31, aldı instagram 9 Şubat Perşembe günü, bir hastaneden küçük bir fotoğraf karesi ile korkutucu haberi paylaşmak için. İlk fotoğrafta, 32 yaşındaki yıldız, Tori’nin elini tutmak için uzattığı, başı sargılı bir hastane yatağında uzanırken görüldü. İkinci bir resim Zach’i gömleksiz ve tıbbi monitörlere bağlı bir şekilde gülümserken ve başparmaklarını kaldırırken gösteriyordu. Üçüncü enstantane, sabah güneşinin binadaki cam duvarlardan parıldadığını gösteriyordu.

Fotoğraflara “Haftamızın gidişatını tam olarak böyle görmedik…” notunu düştü. “Zachary bu sabah acil şant revizyonu yaptırdı. Korkunç bir 72 saat oldu ama durumu iyi ve iyileşiyor!! Bizi kapladığınız dualar için herkese çok teşekkür ederim. Onları hissediyoruz!”

Tori ayrıca, ailenin yedi yıllık kocası üzerinde çalışan yetenekli bir ekibe sahip olduğu için “kutsanmış” hissettiğini de sözlerine ekledi. “Beyin cerrahı ekibimiz ve Zach’in ihtiyaçlarına gösterdiği özen bizi inanılmaz derecede kutsadı!” üç çocuk annesi devam etti. “Yardım istemek için ulaşan arkadaşlarımıza ve ailemize teşekkür ederiz. Sizin tarafınızdan çok sevildiğimizi ve desteklendiğimizi hissediyoruz. Ayrıca kaleyi elinde tuttuğu ve kim bilir kaç saat saklambaç oynadığı için @amyjroloff’a sesleniyorum.

Zach ve Tori Roloff
Zach ve Tori Roloff (TLC)

Tüm bozgunun merkezinde, birbirlerine derinden bağlı oldukları açıkça belli olan bir çift var. Ve Tori, duygusal paylaşımında kocasıyla ne kadar gurur duyduğunu açıkladı. “Burada Zach’in çabuk ve kolay bir şekilde iyileşmesi için dua ediyorum ve migren ağrılarını dindirmek için dualarımızın kabul olması için buradayım!” diye bitirdi. “Sen çok kötü bir herifsin, Zach. Az önce beyin ameliyatı oldun… ve bunu bir rock yıldızı gibi hallettin. Seninle gurur duyuyorum.”

Başına ETONline, Tori önceden planlanmış bir medya gösterisini neden kaçırdığını açıklamak ve hayranlarını neler olduğu konusunda güncellemek için daha önce Instagram hikayelerini kullanmıştı. Silindiğinden beri hikayenin bir kısmında, “Dün hepinizi asılı bıraktığım için üzgünüm,” diye yazdı. “Zach’ın şantının tamire ihtiyacı olduğunu ve sabah ameliyat olacağını öğrendik.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/zach-roloff-emergency-brain-surgery-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir