Lise Müzikal Oyuncuları Paris’te Buluşuyor


Hala bu işte birlikteler!

Bu hafta birkaç Lise Müzikali mezunlar Paris’teki Dream It Convention’da yeniden bir araya geldi. Yönetmene gönderilen bir fotoğrafta Kenny Ortega‘s Instagram sayfası 12 Kasım, kadın başrol Vanessa Hudgens eski rol arkadaşlarıyla poz veriyor Corbin Mavi, bart johnson ve Lucas Grabe. Yapımcı fotoğrafa “#hsmforever” hashtag’ini ekledi.

Drew Seeley– şarkı sesini kim sağladı zac efronkarakteri Troy Bolton—Instagram’da da bir fotoğraf paylaştı etkinlikte dört oyuncu ve Kenny ile “Hiç zaman geçmemiş gibi. #HSM Paris’te yeniden bir araya geliyor.”

Hayranlar, nostaljik buluşma üzerine yorumlarda çıldırdı ve bir hayran, “Tamam, şimdi çıldırıyorum!” ve başka bir yorum, “Bu çok destansı! Bunca yıldan sonra sizi birlikte görmek harika.”

Bu, orijinal çetenin tekrar bir araya geldiği ilk sefer değil. 2020’de, Vanessa, Lucas, Corbin dahil olmak üzere oyuncu kadrosunun çoğu, Monique Coleman ve Ashley Tisdale, koronavirüs pandemisinin ortasında Zoom’da yeniden bir araya geldi. Belirgin şekilde yok: Zac.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354408/lessigreaterhigh-school-musicallessigreater-cast-members-reunite-in-paris?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir