Lisans: Zach Neden Bir Yarışmacıyı Erken Eledi?


Zach tanıtıldı Gabi ona akçaağaç şurubu içiren Vermont’tan; Katherine dışarısı zifiri karanlık olmasına rağmen Zach’e güneş kremi sıktıran Tampa’dan; mercedes adlı bir domuzla gelen Iowa’dan Henry; ve Lekha Miami’den, Zach’in kulağına dilini sokabilmesi için eğilmesini sağlayan ve ona “Yaladım, yani artık benim” dedi.

İlk izlenimler eğlencelidir!

İçeri girer girmez Zach, bir araya toplanmış talip grubuna kadeh kaldırdı ve onlara “Ben sadece aileyi, futbolu ve dondurulmuş pizzaları seven bir adamım” dedi. Biri bunu bir yastığa nakışlasın!

Zach kadınlarla eşleşmeye başladı. Kaity Zach’in “çok yumuşak dudaklarını” öven ve onun bir gün harika bir baba olacağını şimdiden nasıl söyleyebileceğini söyleyen Austin’den. Başka bir yerde, Zach ve Kedi, New York’tan bir dansçı, ağzına en çok köfteyi kimin sığdıracağını görmek için bir yarışma düzenledi. Herkes eğleniyordu!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362348/lessigreaterthe-bachelorlessigreater-premiere:-why-zach-shallcross-eliminated-a-contestant-before-the-rose-ceremony?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir