Lisans Seti Keenan Faydalı Mezuniyet Hediyelerini Paylaşıyor


Kit Keenan ile bu fiyatlara seçtikleri beğeneceğinizi düşündüğümüz için görüştük. Kit, Knack’in ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Ülke genelinde öğrenciler lise, kolej ve ilkokuldan mezuniyetlerini kutluyorlar. Yeni bir bölümün başlangıcı ve birine özel bir hediye almak için harika bir neden. En sevdiğiniz mezununuza düşünceli (ve faydalı) bir şey vermek istiyorsanız, alışverişinizi Kit Keenan’ın yönlendirmesine izin verin. Bekâr mezun, Mayıs 2022’de New York Üniversitesi’nden mezun oldu.

Girişimci, yeni bir rutine girmek isteyen öğrenciler ve yeni mezunlar için olmazsa olmazlarını paylaştı. kişisel bakım oyunuveya biraz tadını çıkarın okul sonrası seyahatler. O da Knack ile bir hediye seti küratörlüğünü yaptıher şey tamamen özelleştirilebilir olduğundan, her durum için harika bir hediye.

Kit anlattı E! Haberlerustalık alışveriş yapanlar, küçük işletmeler, zanaatkarlar ve tüccarlara ait 600’den fazla üründen oluşan hediye setleri oluşturabilir. Platform ayrıca, müşterilerin kadınlara ait ve BIPOC’a ait şirketlerden, sürdürülebilir markalardan, geri dönüşlü hediyeler, el yapımı hediyeler ve ABD’de yapılan hediyeler satın alarak amaca uygun alışveriş yapmalarını sağlayan Shop By Ethos adlı bir özelliğe sahiptir.

Kullanışlı bir mezuniyet hediyesi aramaya başladıysanız, Kit sizin için tüm düşünceleri yaptı. Ayrıca mezuniyet sonrası hayatını tartıştı ve mezun arkadaşları için bazı faydalı tavsiyeler paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335399/the-bachelor-kit-keenan-graduation-gifts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel