‘Lisans’ Mezunu İlk Çocuğunu Bekliyor – Hollywood Life


Tia Kabini


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

Önceki Bekâr yıldız Tia Kabini30 yaşında, ilk çocuğuna hamile. Görülebilen Instagram fotoğraflarını paylaştı. BURADAkendisinin ve nişanlısının taylor sahte, anne adayının bebek yumruğunu sevgiyle kucaklayan. Tia, Babalar Günü’nde (19 Haziran) büyük haberi duyurdu ve ayrıca rahmetli babasının eski bir fotoğrafını da ekledi Kenny KabiniŞubat 2022’de vefat eden Tia, uzun başlığında, babasının ölümünün ardından hamile kalmasıyla ilgili acı-tatlı hisler beslediğini açıkladı.

Tia Kabini
Tia Booth (Fotoğraf: Eric Charbonneau/Shutterstock)

Tia, “Bu, şüphesiz şimdiye kadarki en zorlu sezonum oldu,” diye yazdı. “Hiç bu kadar ezici bir üzüntü ve saf neşeyi aynı anda hissetmemiştim. Hayatımdaki en önemli insanlardan biri kutlamayı kaçırıyormuş gibi iyilik için minnettar olmak zordu. Keşke babama tüm iyi haberleri şahsen verebilseydim, ama onun bunu benden çok önce bilmesi bana huzur veriyor.”

Tia, babasının kaybının yasını tutarken bir bebeğe sahip olmanın “yüksek duyguların aynı anda var olabileceğini kanıtlıyor ve bunda babamın parmağı olduğuna şüphem yok. Sevdiğim ilk erkeğin göksel Babalar Günü kutlu olsun ve sonsuza dek olacak olan Babalar Günü kutlu olsun🤍.” Dost Üniversite mezunu şaplar Lauren Luyendyk, Kaitlyn Bristoweve becca kufrin Hepsi, hayranları gibi Tia’yı hamileliği için tebrik etti.

Tia göründü Arie Luyendik‘ın mevsimi Bekârardından Bachelor in Paradise’da iki ölçü. Geçen yıl Taylor’la çıkmaya başladı ve onlar Nişanlandı Nisan 2022’de Lisans Canlı Sahnede Atlanta’da. Taylor sahnede Tia’ya evlenme teklif etti ve Tia kesinlikle şok oldu, ama o mutlu bir şekilde kabul etti.

Tia, nişan sonrası Instagram gönderisine “Hayatımda hiç bu kadar şok veya emin olmamıştım” diye yazdı. bir video Taylor bir dizinin üzerine çöktü. “Seni çok seviyorum Tay, nişanlım!!!” o ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/the-bachelor-tia-booth-pregnant-first-child/

Yorum yapın

SMM Panel