Lisans: Kabuklu Deniz Ürünleri Neden Neredeyse Bir Yarışmacıyı Evine Gönderiyordu?


Bachelor Nation’da “bencil” dünya çokça savruluyor – ama “kabuklu deniz ürünleri mi ?!”

13 Şubat bölümünde Bekâr, Zach Shallcross ve kalan kadınlar çantalarını topladılar ve Bahamalar’a doğru yola çıktılar. Varışta Zach, “Ben sadece Bahama annesini arayan bir Bahama babasıyım” dedi ve bu, ilgili herkes için rahatsız oldu.

Ancak, Zach seçtiği için yuvarlanacak zaman yoktu. Kat biraz tüplü dalış, bir tekne gezintisi ve çiftin sürekli olarak güneş kremi sürmeyi içeren ilk bire bir tatil için. Cidden, bu ikisi güneş kremi sever.

Kat, Zach’in sevemeyeceği kadar kusurlu olduğu konusundaki korkusunu açtıktan ve Zach, Kat’ı defalarca “harika” olarak adlandırdıktan sonra, ona hurma gülü verdi ve ikisi devasa bir havai fişek gösterisinin altında öpüştü – geri kalanını üzecek kadar. tatil villalarından kıvılcımların uçtuğunu görebilen kadınlar.

Ertesi gün, grup tarihi zamanıydı. Zach ve kadınlar dans, içki ve yerel deniz ürünlerinin tadına varmayla dolu bir güne katıldılar ki bu bizim için zor bir haberdi. Gabi.

Gabi, “Kabuklu deniz hayvanlarına alerjim var,” dedi. “Bu aktivitelerin çoğu kabuklu deniz ürünleri içeriyor. Bu biraz zor. Zach’in beni fark etmesini istiyorum. Çaba gösterdiğimi gösteremezsem çünkü yapamamak çaba göster, ben biraz geri plandayım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364835/lessigreaterthe-bachelorlessigreater:-why-shellfish-almost-sent-a-contestant-home?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir