Lisa Vanderpump, Katie Maloney ve Tom Schwartz’ın Tükürüğüne Tepki Veriyor – Hollywood Life


Lisa Vanderpump, Katie Maloney ve Tom Schwartz'ın Tükürüğüne Tepki Veriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Evlenmek istiyorsan, belki evlenmezsin Lisa Vanderpompa Şu ana kadar temsil ettiği her iki düğünün de boşanmayla sonuçlandığını düşünürsek! Restoran sahibi konuştu HollywoodLife.com Las Vegas’taki yeni Vanderpump à Paris restoranından ve çalışanları hakkındaki düşüncelerini paylaştı, Katie Maloney ve Tom Schwartz’s bölünmüş. Lisa, HL’ye “Açıkçası çok üzücü olduğunu düşünüyorum” dedi. “Evlilik zor ve belki de her şeyi yeniden değerlendirmeleri gerekiyor. COVID aracılığıyla askıya alınmış bir gerçeklikte yaşıyoruz ve diğer taraftan çıkıyoruz, o yüzden belki hepimiz bir nefes alalım.”

Devam etti, “Eğer tavsiyeme ihtiyaçları varsa, ben buradayım. 39 yıldır evliyim ve dediğim gibi gerçekçi oluyorum, her zaman kolay olmuyor. Bazı insanlar hata yapar, bilirsiniz ve bazen sadece nefes alır ve daha ileriye gidersiniz.” Katie ve Tom, 12 yıllık birlikteliğin ardından ilk olarak 15 Mart’ta Instagram açıklamalarıyla ayrıldıklarını duyurdular. HollywoodLife tarafından elde edilen belgelere göre, Katie bir hafta sonra Los Angeles Yüksek Mahkemesi’nde boşanmalarının nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” öne sürerek boşanma davası açtı. Evrak ayrıca ayrılma tarihlerini 12 Şubat olarak listeledi. Lindsey Metselaar‘s Acme’de Buluştuk Nisan ayı başlarında podcast, Vanderpump Kuralları star, Schwartz’a “çok mutlu hissetmediğini” söylediğini, ancak kendisinin “gerçekten hiçbir şey yapmadığını” söyledi. “Sanırım bunu atlatacağımı falan sandı. Ve birkaç hafta sonra boşanmak istediğime karar verdim” dedi.

Lisa Vanderpump, Katie Maloney ve Tom Schwartz'ın Tükürüğüne Tepki Veriyor – Hollywood Life
Lisa Vanderpump ve ‘Vanderpump Kuralları’nın oyuncuları. (Deklanşör)

Lisa, Vegas’taki yeni restoranını açmakla ve kırık bir bacağını onarmakla meşgul olduğunu itiraf etti, bu yüzden “gerçekten oturup onlarla konuşmam gerektiğini düşündüğüm zamanım olmadı”. Eski Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Nisan ayı sonlarında geniş restoran portföyüne Vanderpump à Paris at Paris Las Vegas’ı ekledi. Eklektik ve modaya uygun nokta, tasarımları Lisa ve ortağı tarafından yapılan bir Paris rüyasıdır. Nick Alain. “İçine girer girmez, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemediğini düşünüyorsunuz. Gerçekten olağanüstü. Ismarlama, küratörlüğünde, her şey benzersiz,” dedi Lisa fışkırdı. “Muhtemelen göreceğin en seksi restoran!”

Lisa Vanderpump, Katie Maloney ve Tom Schwartz'ın Tükürüğüne Tepki Veriyor – Hollywood Life
Lisa Vanderpump, yeni Las Vegas restoranı Vanderpump à Paris’te. (BERK’in izniyle)

Vanderpump à Paris, büyük boy, gösterişli bir şekilde süslenmiş yastıklarla süslenmiş peluş kadife art nouveau banketlerle dekore edilmiş birden fazla oturma alanına sahip yaklaşık 200 sandalyenin yanı sıra Vanderpump ve Alain’in ünlü tasarım çizgisi Vanderpump Alain’den avize aydınlatma armatürleri ve ısmarlama mobilyalara sahiptir. Lisa, HL’ye “Gerçekten başka bir ülkeye dalmış olduğunuz ve gerçekten Paris’in göbeğinde oturduğunuza dair o romantik, endüstriyel hissi vermek istedik” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/lisa-vanderpump-reacts-katie-maloney-tom-schwartz-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir