Lisa Vanderpump, İlişkisi Olmak İçin Raquel Leviss’e Para Verdiğini İddiaya Tepki Verdi – Hollywood Life


Lisa Vanderpump


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Lisa Vanderpump geri itmek için 15 Mart Çarşamba günü Twitter’a gitti Teddi Mellencampödediği iddiası Raquel Leviss ile ilişki yaşamak Tom Sandoval!Tamam hayır …#PumpRestoran normal olarak açılacaktır…#sahte-haber” tweet attı “Oh ve hayır, reytingler için oyunculara birlikte uyumaları için ödeme yapmadım. #pompalar bunu kendi başlarına yaparlar…#sahte-news Herkese güzel bir gün geçirin.”

Lisa Vanderpump
Lisa Vanderpump (Bravo)

Teddi daha önce bir görünüm sırasında önermişti. melisa gorgaadlı kullanıcının podcast’i Ekranda. “Muhtemelen bunu yapması için Raquel’e para ödemiştir,” dedi, tüm dünyayı terk eden genişleyen aldatma skandalı sırasında. Vanderpump Kuralları bir kargaşa içinde döküm. Yetişenler için, Tom’un eski sevgilisi Ariana Madix İddiaya göre Tom’un telefonunda Raquel’in samimi bir videosunu bulmuş ve uzun süreli ilişkilerini bu ayın başlarında fiilen sonlandırmış.

Tom sosyal medya aracılığıyla ilişki için özür diledi. 8 Mart’ta Instagram aracılığıyla “Her şeyden önce bu süreçte incittiğim herkesten özür dilemek istiyorum” diye yazdı. “En çok Ariana’dan özür dilemek istiyorum. Hatalar yaptım, bencildim ve sevdiğim birini inciten pervasız kararlar verdim. Hiç kimse bu acıyı bu kadar travmatik ve alenen hissetmeyi hak etmiyor.”

Kısa sürede, Raquel’in Ariana’nın en iyi arkadaşına karşı yasaklama emri çıkarmasıyla haberler patladı. Şeana Shay ve onu bu konuda suratına yumruk atmakla suçlamak – Scheana bu suçlamayı şiddetle reddediyor. “Bu dava, bilinen bir yalancı ve ona yakın olan herkese ihanet eden bir düzenbaz tarafından uydurulmuş bir davadır. Scheana, Raquel’i asla yumruklamadı, nokta,” dedi Scheana’nın avukatı 9 Mart’ta HollywoodYaşamı bir yayıncı aracılığıyla.

Raquel Leviss
Raquel Leviss (Shutterstock)

Lisa’nın Tom’la olan iş düzenlemelerine gelince, 8 Mart’taki bölümünde bunlara değindi. Andy Cohen’le Canlı Yayında Neler Oluyor bölümünü izleyin. Skandalla ilgili yoğun tepki nedeniyle Tom’un TomTom bar hissesini satın alıp almayacağı sorulduğunda, 62 yaşındaki realite ikonu, dinamiğin çoktan değiştiğini kabul etti.

“Pekala, yeniden birleşmede dinamiğin değiştiği bir şey göreceksiniz,” dedi. “Bunu gerçekten konuşmadık. Hayır. Onlar benim ortaklarım. Paraya ihtiyaçları olmadıkça yanlarında olacağım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/lisa-vanderpump-reacts-claim-paid-raquel-to-have-affair-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir