Lisa Vanderpump, Arkadaşı Lizzo Hakkında Tatlı Sözler Paylaşıyor


çıktı, Lisa Vanderpump çok var özel müziğin en büyük yıldızlarından biriyle arkadaşlık.

Sonrasında lizzo 5 Şubat’ta 2023 Grammy Ödülleri’nde Yılın Rekoru ödülünü evine götürdü. Vanderpump Kuralları yıldız tatlı bir selfie paylaşarak arkadaşını tebrik etti Instagram’da. Beklenmedik bağlantıları hakkında sadece 8 Şubat bölümünde sohbet ediyorlar. E! HaberlerLisa, “Bence önemli olan kim olduğun veya nereden geldiğin değil. Bu sadece bağlantılarla ilgili.”

“Lizzo çok tatlı bir kız” dedi. E! Haberler yardımcı sunucular Adrienne Bailon-Houghton Ve Justin Sylvester. “Sahnede çok cesur ama çok tatlı biri. Ve evet, birlikte rosé içiyoruz. Çok nazik ve bana ‘Kraliçe’ diyor, oysa gerçekten, şu anda, nihayetinde ‘Kraliçe’.

Ve Lisa, televizyondaki dokuz sezonluk görevinden itibaren realite TV’nin kraliçesi olabilir. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yakın zamanda 10. sezon prömiyerini kutlamak için VPR– tek ve tek olana karşı başka bir unvan talep etmek istiyor Martha Stewart çünkü Justin’in dediği gibi “Vegas restoranlarının kraliçesi”.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364447/lisa-vanderpump-s-sweet-words-about-friend-lizzo-will-have-you-feeling-good-as-hell?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir