Lisa Rinna, Sutton Stracke’a İkiyüzlü Diyor — Özet – Hollywood Life


Lisa Rinna, Sutton Stracke'a İkiyüzlü Diyor — Özet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Bu haftaki yeni bölümde Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınlarıbayanlar toplandı Sutton Stracke‘nin arka bahçedeki öğle yemeği için yeni evi. Ancak katılmayan tek kişi, Diana Jenkins. Diana, gittiğinde doktorunun ilk “yatak istirahati” önerisini görmezden geldikten sonra dinlenmesi gerektiğini söyledi. Garcelle Beauvais‘doğum günü partisi, ama lisa rinna Diana’nın öğle yemeğine gitmeyeceğini söylediği tek kişi oydu.

“Sutton, Diana’nın gelmeyeceğini biliyor muydun?” Garcelle, Sutton’ın “Hayır, bana söylemedi” yanıtını verdiği etkinlikte sordu. Garcelle, bir ev sahibinin etkinliğine katılmayacağınızı bilmemesinin “kaba” olduğunu söyledi ve Sutton da kabul etti. “Pasif-agresif davranışlardan hoşlanmıyorum,” dedi ve Lisa’nın tek kaşını kaldırmasına neden oldu.

“Gerçekten mi?” diye sordu. “Su ısıtıcısına siyah diyen çömlek bu, değil mi?”

Lisa Rinna, Sutton Stracke'a İkiyüzlü Diyor — Özet – Hollywood Life
(Bravo)

Bu olay ve konuşma, Lisa’nın Garcelle’in partisinde Sutton’ın Diana ile hararetli alışverişini duymasının ardından geldi. Lisa, Sutton’a “Pasif agresif olmadığınızı söyleyemezsiniz” dedi. “Diana’ya orospu çocuğu mu dedin? Ve ‘ruhsuz mu?’”

Ne yazık ki, bölüm Sutton cevap veremeden veya kendini savunamadan sona erdi, ancak nasıl yapıldığı göz önüne alındığında gerçek ev kadınları bölümler son zamanlarda gitti, bu cevabı önümüzdeki hafta alacağımızı varsayabiliriz. Ancak bildiğimiz şey, Sutton ve Diana’nın kavgasına rağmen, Garcelle’in partisinde hararetli konuşmalarını biraz hoş bir şekilde bitirmiş göründükleri. Sutton, Diana’ya “ruhsuz” dediği için özür diledi ve Diana, birbirlerini tanımaları için biraz zaman ayırmaları gerektiğini söyledi. Bununla birlikte, şakalarının devam edip etmeyeceği hala tartışmaya açık.

Diğer RHOBH Haber, Garcelle bunu öğrendikten sonra mutlu olmadı Erika Jayne 14 yaşındaki oğluna Garcelle’in partisinde gözünün önünden “çekmesini” söyledi. Garcelle, Erika ile konuşmak istediğini ama bunu yapmak için Erika’nın ayık olmasını beklemek istediğini söyledi. Bu konuşma bu hafta hiç olmadı, ancak bunun yerine önümüzdeki hafta düşecek gibi görünüyor.

Dorit Kemsley ayrıca korkunç haneye tecavüzünün ardından yalnız kalmayı sevmediği için araba kullanmaktan korktuğunu da itiraf etti. Bununla birlikte, bir kendini savunma dersi aldı. Kristal Kung-Minkoff.

Ve son olarak herkes Şükran Günü’nü aileleriyle birlikte kutladı. Hatta bir göz attık Kathy HiltonKyle’ın evinde tatilin tadını çıkaran. Ancak tüm görüntüler ev yapımıydı, bu yüzden Kathy’nin gösteriye resmi dönüşü henüz değildi.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/rhobh-lisa-rinna-calls-sutton-stracke-hypocrite-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir