Lisa Rinna, ‘RHOBH:’dan Ayrıldığından Beri İlk Röportajı Verdi: ‘Not A Pause’ – Hollywood Life


Lisa Rinna, 'RHOBH:'dan Ayrıldığından Beri İlk Röportajı Verdi: 'Not A Pause' – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ZapatA/MEGA

Şimdi Lisa Rina dönmeyeceğini açıkça ortaya koydu. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları, neden hakkında söyleyecek bir iki şeyi var. “Bence her şey ev hanımları 59 yaşındaki reality TV ikonu, bir süreliğine uzaklaşmak zorunda, ki bu iyi” dedi. Röportaj yapmak 13 Ocak’ta yayınlanan bir makale için. “Kimseyle takılmaya ihtiyacım yok.”

Lisa, seriden uzakta geçen sürenin kendi deyimiyle “duraklama” olmadığını da açıkladı. “Mola zamanı,” dedi. “Bir duraklama değil, duraklama yapmıyorum. Beni duraklatamazsın. Güle güle gidiyorum. Ne söylediğimi biliyorsun?” Açıklama olarak, Lisa verdiği bir ifadede söyledi HollywoodYaşamı (ve orijinal olarak sağlanan İNSANLAR) 5 Ocak’ta diziden en az sekiz sezon sonra ayrılacağını söyledi.

Lisa Rina
ZapatA/MEGA

“Bu, 35 yıllık kariyerimde sahip olduğum en uzun iş ve Bravo’daki herkese ve dizide yer alan herkese minnettarım. 8 yıllık eğlenceli bir koşu oldu ve olacaklar için heyecanlıyım!’” Lisa’nın sözleşmesi geçen sezonun sonunda sona ermişti; TV kişiliğine göre o ve Bravo gelecek sezon (sayanlar için 13) oturmaya “karşılıklı olarak karar verdiler”. Lisa’yı dramatik karara itmek için bir dizi olay meydana gelmiş gibi görünüyor, ancak rol arkadaşıyla bir doruğa varmış gibi görünüyordu. Kathy Hilton Lisa’yı “Hollywood’un en büyük zorbası” olarak adlandırdı.

Hayranların Ekim ayında BravoCon’da onu yuhalamalarıyla bile işler oradan gelişti. Şimdiye kadar realite TV yıldızı, onları ters çevirdi. Lisa ayrıca annesinin ölümüyle başa çıkmakta zorlandı. lois rinna Kasım 2021’de. “Zor bir yıl geçirdim” diye itiraf etti prize. “Hiç düşünmedim, ‘Oh vay. Bu sadece çok zor bir yıl ve bir daha asla başa çıkamayacağım.’ Her zaman geri gelip bir şeyler halledebilirim. Ama dünyada olup bitenler nedeniyle Ev Hanımı Evrenine bir şey geldi ve bu, hayranların dünyaya tepki verme biçimine yansıdı. ev hanımları. Ve bunun sağlıksız olduğunu düşünüyorum. Benim için çalışmıyordu. Benim için doğru değildi.

Bununla birlikte, en az bir oyuncu kadrosu onun arkasında. tarafından Lisa’nın ayrılışı sorulduğunda TMZ, Erika Jayne lafı esirgemedi. “Yapamazlar [replace her]. O KEÇİ. O lanet olası KEÇİ, ”dedi 6 Ocak Cuma günü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/lisa-rinna-first-interview-since-leaving-not-pause/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir