Lisa Rinna, ‘RHOBH’ Konusunda Kathy Hilton İle Alakalı Olduğu İçin Pişman Değil: Video – Hollywood Life


lisa ve kathy


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Şimdi ona sahip olmak! Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şap Lisa Rina59, ile yaptığı son röportajda geri adım atmadı E! Haberler 7 Şubat’ta. Lisa sadece hit realite şovunda özleyebileceği şeyleri anlatmakla kalmadı, aynı zamanda eski rol arkadaşıyla yaşadığı kan davasından neden pişmanlık duymadığına da ışık tuttu. Kathy Hilton, 63. Pişman mıyım? Hayır, çünkü gerçeği söylemek için oradayım,” diye söze başladı esmer güzel. “Ne olduğunu anlatmak için buradayım. Bu benim işim.” Bundan sonra, Lisa görünüşe göre gölge attı. Potomac’ın Gerçek Ev Hanımları. “Benim için bir şey söylememek, şu anda olanlara çok benzer. Potomakdedi.

Lisa, diğerinde neler olduğunu ekledi. gerçek ev kadınları franchise “tamamen başka bir şey” ve “bu şekilde çalışmıyor”. İki çocuk annesi Aspen fiyaskosu hakkında neler hissettiğini paylaşmaya devam etti. Lisa, “Maalesef kamerada değildi ve maalesef bir şekilde çarpıklaştı,” diye devam etti Lisa. “Gerçek şu ki, olan oldu ve ben gerçeğimi söyledim ve yapabileceğim tek şey bu.”

Ana bilgisayarlar ile sohbet ederken Justin Sylvester Ve Adrienne Bailon Salı günü, TV kişiliği ayrıca Bravo dizisinde oynamakla ilgili neyi özleyeceğini de açıkladı. Onsuz şovun ne eksik olacağını sorduklarında Lisa şaka yaptı, “her şey!” Ama, tabii ki, Hayatımızın Günleri Şap, neyi özleyeceği konusunda gerçek oldu. “Pek çok şeyi özleyeceğim” diye paylaştı. “Ekibi özleyeceğim, bayanları özleyeceğim, ortaya çıkma ve her şeyimi verme ve her şeyi yerde bırakma deneyimini özleyeceğim.”

Birçok kişinin bildiği gibi, oyuncu 5 Ocak’ta gruptan ayrıldığını açıkladı. RHOBH sekiz sezonun ardından Şimdi, bomba haberlerinden bir ay sonra, Lisa çıkışa gösteriye “getirdiğini” düşündüğünü söyledi. 59 yaşındaki oyuncu, “Oyundaydım!” dedi. “Yapacak bir işimiz olduğunu bilecek profesyonelim. Bu yüzden oraya gittim ve her şeyimi verdim ve işimi yaptım, bu yüzden bu konuda her zaman iyi hissedeceğim.” Daha sonra Rinna ve ev sahipleri yeni iş girişimi hakkında konuşmaya başladılar. Rinna Şarapları. Bu fikri ilk olarak Fransa’nın Provence kentinde gösteride de belgelenen bazı şarap imalathanelerine isabet etmekten aldı.

lisa ve kathy
Lisa Rinna ve Kathy Hilton’un ‘The Real Housewives of Beverly Hills’ 12. Sezonunda ünlü bir kan davası vardı. (Shutterstock)

Newport Beach yerlisi filmde rol aldı. RHOBH 2014’ten 2022’de tamamlanan Sezon 12’ye kadar. Lisa çıkışıyla ilgili açıklamasını ilk olarak İNSANLARve daha sonra HollywoodYaşamı. “Bu, 35 yıllık kariyerimde sahip olduğum en uzun iş ve Bravo’daki herkese ve dizide yer alan herkese minnettarım. 8 yıllık eğlenceli bir koşu oldu ve gelecek için heyecanlıyım! Kaynağın ayrıca Lisa ve kanalın, dizinin 13. Sezonu için geri dönmeyeceğine “karşılıklı olarak karar verdiklerini” bildirdiğini de not etmek önemlidir. Bu günlerde Lisa, şehrin ünlü Moda haftası için Paris’te bir aşağı bir yukarı görüldü ve hatta podyumda yürüdü!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/lisa-rinna-doesnt-regret-feud-kathy-hilton-rhobh-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir