Lisa Rinna, Ölen Annesi Lois’in Mesajından Sonra ‘RHOBH’dan Ayrıldı – Hollywood Life


Lisa Rina


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Tommy Garcia/Bravo

Lisa Rina hayranlarından ölüm tehditleri ve rahmetli annesinden bir mesaj olduğunu ortaya çıkardı Loisbırakması için ona ilham verdi Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları sekiz sezonun ardından Bravo’nun eski yıldızı, “Bence dünya o kadar değişken bir hal aldı ki, tepki bizim yaptığımızla uyuşmuyor” dedi. ES Dergisi 25 Mayıs’ta yayınlandı. “Böyle yaşamak istemedim. Bunun sağlıklı olduğunu düşünmüyorum,” diye ekledi Lisa. “Hayran kitlesinin şova şimdi tepki verme şekli, ilk başladığım zamanki gibi değil.”

Yani, ölüm tehditleri alıyorduk, dedi. “Hayatımda basılı olarak gördüğüm en korkunç şeylerden bazıları ve bu bir realite şovu! Bu aptalca bir gösteri! ‘Gitme zamanı’ diye düşündüm. Size karşı dürüst olmak gerekirse, zamanın ruhuna göre bunun daha ne kadar devam edebileceğinden emin değilim.”

Lisa Rina
Lisa Rinna (Fotoğraf: Tommy Garcia/Bravo)

Lisa, dizinin 12. sezonunu çekerken Kasım 2021’de ölen annesi Lois’i rüyasında gördükten sonra diziden ayrılmaya karar verdiğini açıkladı. Bana geldi. Çok çılgınca çünkü dünyanın yarısı buna inanacak, dünyanın yarısı ‘Bu çok tuhaf’ diyecek” dedi Lisa. “Uyuyordum ve bana ‘Gitme vaktin geldi’ dediğini duydum. Bir psişik söyledim ve o dedi ki: ‘Ah evet, bana geldi ve bana bunu söyledi. Mutlu olmanı ve hayalinin peşinden gitmeni istiyor ama gitme zamanının geldiğini söylüyor.’ Bunu medyum dışında kimseye söylemedim. Kesinlikle annem tarafından yönlendiriliyorum.

Lisa ayrıldığını açıkladı RHOBH 5 Ocak’ta, hayranların gözdesi ile rekabete girdiği drama dolu bir sezonun ardından Kathy Hilton. Lisa daha sonra, seriden uzakta geçen sürenin kendi deyimiyle “duraklama” olmadığını açıkladı. “Mola zamanı” dedi Röportaj 13 Ocak’ta. “Ara verme, ara vermem. Beni duraklatamazsın. Güle güle gidiyorum.” Hayranlar, Lisa’nın istifa edip etmediğini veya Bravo tarafından kovulup kovulmadığını bilmiyordu. Andy Cohen rekoru yeni kitabında düzeltti, Baba Günlükleri: Büyüdüğüm Yıl. Andy, Lisa’nın 12. sezon buluşması çekildikten sonra diziden ayrıldığını ve birkaç hafta sonra fikrini değiştirmeye çalıştığını ancak Bravo’nun, BravoCon 2022’de yuhalandıktan sonra eski dizi yıldızıyla yollarını ayırmaya karar verdiğini açıkladı.

“Bence [Lisa] ara vermeli ama kesinlikle geri gelmeli, ”diye yazdı Andy kitabında. “Bu noktada şovla zehirli bir ilişkisi varmış gibi geliyor ve biraz nefes almak herkese iyi gelebilir.” Lisa’nın temsilcisi söyledi HollywoodYaşamı ekibinin Bravo ile “duraklamada” olmayı asla tartışmadığını ve bırakma kararından “hala pişman olmadığını”.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/lisa-rinna-left-rhobh-death-threats-mom-lois/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir