Lisa Rinna, Kendall Jenner ile Arkadaşlık Hakkındaki Gerçeği Açıkladı


Tekila hakkında konuşalım.

Bu sezon boyunca Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınlarıarasındaki dostluk lisa rinna ve Kathy Hilton vur ana Aspen’e yaptıkları gezinin sonunda.

Fakat önceki İkisi tatil sırasında bir gece kulübünden ayrıldıktan sonra Kathy’yi “çöküş” yaşamakla suçlayan Lisa’ya, Lisa “arkadaşına” bağırdığında işler zaten gerginleşti. Kendall Jenner818 Tekila (Kathy’nin Casa Del Sol’u yerine). Şimdi, Lisa, kendisinin ve Kendall’ın gerçekte ne kadar yakın olduklarını anlatıyor. o faliyet alani, sahne.

“Aileyi tanıyorum, Kendall’ın yakın arkadaşı değilim” dedi sadece E! Haberler’ Erin Lim Rodos 14 Ekim’de BravoCon 2022’de. Kendall’ın annesine atıfta bulunarak, “Biliyorum Kris Jenner çok iyi ve aile. Kendall’ı pek tanımıyorum ama o an arkadaşım dedim çünkü biz ailenin dostuyuz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350665/lisa-rinna-reveals-the-truth-about-her-kendall-jenner-friendship-after-kathy-hilton-tequila-drama?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir