Lisa Rinna, Kathy Hilton’un ‘Meltdown’ Detaylarını Açıkladı – Özet – Hollywood Life


Lisa Rinna, Kathy Hilton'un 'Meltdown' Detaylarını Açıkladı – Özet – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Daha iyisini bilmiyorsak, sadece izledik diyebilirdik. New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları çünkü 21 Eylül’deki aile draması çok ateşliydi. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları. Takip etmek Kathy Hilton‘in geçen hafta ekran dışı “erime” iddiasıyla, izleyiciler sonunda o ve lisa rinna Aspen’de birlikte bir bar bıraktı.

Bu haftaki bölümün başında Lisa, özel günah çıkarma odasında tek tek oynayarak şunları söyledi: “[Me and Kathy got] sprinter minibüsünde ve Kathy her şey hakkında çığlık atmaya başlar. Ve ‘NBC’yi alaşağı edeceğim, Bravo’ gibi şeyler söylüyor. Bu gösteriyi tek başıma kaldıracağım. Hepinizi mahvedeceğim.’” Sonra, geri döndüklerinde Kyle RichardsAspen house, Lisa’ya göre işler daha da kötüye gitti.

“Gözlüklerini çıkarıyor, yere atıyor, zıplıyor ve gözlüklerini kırıyor. Duvarları dövüyor,” dedi Lisa kameraya. “Ve çığlık atıyor [that] Kyle’ı yaptı. Kathy, Kyle’dan sorumlu ve ‘Yapacağım son şey olsa bile Kyle’ı ve ailesini mahvedeceğim’ dedi.”

Lisa daha sonra Kathy’nin patlamasının kıskançlıktan kaynaklanabileceğini düşündü. “Kyle, Kathy Hilton’un şimdiye kadar olduğundan çok daha ünlü ve çok daha başarılı,” dedi. “Bence Kathy’nin her şeye sahip olması ve sonra kız kardeşinin daha fazlasına sahip olması zor oldu.”

Kathy, diğer bayanlarla birlikte Aspen’den dönüş uçağını kaçırdı, ancak çoğuyla Beverly Hills’de tekrar bir araya gelmek zorunda kaldı. Kristal Kung Vizon kendisine Roaring 20’nin doğum günü partisi verdi. Kyle, çekimlere başlaması gerektiği için partiden ayrıldı. cadılar bayramı biter ama herkes gitti ve Kathy ile Lisa arasındaki gerilim elle tutulur cinstendi.

Kathy, Crystal’ın partisine geldiğinde Aspen’de hiçbir şey olmamış gibi davrandı ve Lisa bunun gerçekten “tuhaf” olduğunu düşündü.

“Oturup Kathy’nin hiçbir şey olmamış gibi davranmasını izlemek dayanılmaz derecede zor. Ve içimde birikmeye başlıyor ve çok rahatsız oluyorum,” dedi Lisa, partide Kathy’nin rol arkadaşlarıyla etkileşimini izledikten sonra itirafında. “Ve bu kadınlar Kathy hakkında tam olarak ne söylediğini bilseydi onlara, bundan gerçekten mutlu olmayacaklardı – sana bunu söyleyeceğim. Her seviyede çok berbat. Kafası karıştı.”

O kadar “s*kmişti ki” Lisa partiden erken ayrılma ihtiyacı hissetti. Ne bildiğini bildiği için artık Kathy’nin yanında olamazdı. Crystal’a “Aspen’de olanlardan sonra hala gerçekten üzgünüm” dedi. “Ve ben daha fazla burada oturamam.”

“Gerçekten çabalıyorum. Ama ben şeytanı gördüğümü hissediyorum ve adı Kathy Hilton,” dedi Lisa, itirafında.

“Gerçekten o kadar kötü müydü?” diye sordu kristal. Lisa evet anlamında başını salladığında, Crystal ayrıca “Ciddi misin?” diye sordu ve Lisa tekrar başını salladı. “Evet,” dedi sonunda partiden çıkmadan önce.

Lisa, Kyle ve dışında Erika Jayne, henüz kimse gerçekten ne olduğunu bilmiyor. Kathy’nin barda herkes onunla konga içmeyi reddettikten sonra sinirlendiğini düşünüyorlar. Erika biliyor çünkü Lisa olay gecesi ayrıntıları ona kısa mesajlarla söyledi, bu yüzden herkes Crystal’ın partisinden ayrılmaya başladığında, Erika bazı bilgileri onunla paylaşmaya başladı. dorit Kemsley, kim dedi Kyle tüm bunlardan en çok acı çekecek. Ve muhtemelen haklıdır.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri RHOBH Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/rhobh-lisa-rinna-kathy-hilton-meltdown-details-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir