Lisa Rinna, Erika Jayne’in Ağır İçkisine Tepki Veriyor – Özet – Hollywood Life


lisa rinna


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

Erika Jayne27 Temmuz’daki bölümde içki içmek çok kontrolden çıktı. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları o lisa rinna Erika’nın son davranışlarını kontrol etme ihtiyacı hissetti. Ama buna geçmeden önce, en baştan başlayalım. Bu haftaki bölüm, geçen haftanın kaldığı yerden başladı – Diana Jenkins‘ tatil Partisi.

Erika hakkında bazı cahilce yorumlar yaptıktan sonra Kristal Kung VizonYeme bozukluğu, Diana’nın kocasının vokal performansını kaba bir şekilde kesintiye uğrattı. Bir tatil melodisi söyleyebilmek için herkesi oturttu, ama arkasına yaslanıp performansı takdir etmek yerine, Erika sesini yükseltip eşlik etmeye başladı. Kimse ondan durmasını istemedi ama herkesin yüzündeki tepkiler gerçekte nasıl hissettiklerini gösteriyordu.

Ve çok geçmeden, Kathy Hilton bazı hanımlara Erika’nın “kontrolden çıktığını” zaten söylemişti. Erika, Kathy’ye kızının nasıl olduğunu sormuştu. Paris Hilton, yapıyordu. Ayrıca Paris’teki düğün etkinliklerinden hiçbirine katılmadığı için özür diledi – bu partilere gitmek ve onları devam eden yasal drama ile lekelemek istemediğini söyledi – ancak bunu yaparken sözlerini oldukça kötü bir şekilde kullanıyordu. Kathy o kadar rahatsız oldu ki Erika’ya daha sıcak bir yere girdiğini söyledi ve o zaman söyledi. Kyle Richards ve Garcelle Beauvais Erika’nın davranışının oldukça kötüye gittiğini. Kyle hepsinin Erika’yı biraz gevşek bırakması gerektiğini söyledi ama Garcelle buna gerek olmadığını söyledi.

Daha sonra partide Diana, doğum günü partisinde rol aldığı için Garcelle’den özür diledi. Garcelle, Diana’nın özrünü nezaketle kabul etti ve arkadaşlıkları daha olumlu bir yönde ilerliyor gibi görünüyor. Ama belki de çünkü Sutton Stracke partide değildi – büyük partiden sadece 30 dakika önce COVID için pozitif test etti, bu yüzden partiyi kaçırmak ve Noel’i yalnız geçirmek zorunda kaldı.

Noel’den sonra Lisa, Erika’ya gitti ve onunla son davranışları hakkında samimi bir konuşma yaptı. Erika, Diana’nın partisinden eve geldiğinde bayıldığını, kafasını çarptığını ve kustuğunu itiraf etti. Lisa, Erika’ya Diana’nın partisinde “kontrolden çıktığını” söyledi ve Erika kabul etti. Erika davranışını “pervasız” olarak nitelendirdi ve tekrar “olamaz” dedi. Ayrıca boşanmasıyla birlikte bir “travma” yaşadığını da itiraf etti. Tom Girardi ve devam eden yasal savaşları, ancak davranışını değiştirmesi ve antidepresan kullanırken çok fazla içmeyi bırakması gerektiğini biliyor.

Daha sonra Erika yeni zihniyetini Garcelle ile paylaştığında Garcelle bunu duyduğuna sevindi. İşlerin biraz kontrolden çıktığını kabul etti, bu yüzden Erika’yı daha ayık bir şekilde ilerlerken görmek istiyor. Ancak Erika’nın daha net zihni, Sutton’ın amaçlarını yeniden sorgulamaya başlıyor. Garcelle’e Sutton’ın bir sorumluluk olduğunu ve arkadaşlıkları söz konusu olduğunda dikkatli olması gerektiğini söyledi.

Diğer haberlerde, dorit Kemsley kocası hakkında mutlu değildi PKK‘ kanunla fırça – özellikle de tutuklanmasını bir gün boyunca ondan sakladıktan sonra – bu yüzden duygularını açıkça belirtti – ona bir daha asla yalan söylemeyecek. Ve Sutton, son Bumble maçıyla ikinci bir randevuya çıkarak ayak parmaklarını flört havuzuna daldırdı.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/rhobh-lisa-rinna-reacts-erika-jayne-drinking-behavior-recap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir