Lisa Marie’nin Üvey Kardeşi Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Lisa Marie'nin Üvey Kardeşi Hakkında 5 Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Navorone Garibaldi, Priscilla Presley ve eski erkek arkadaşı Marco Garibaldi’nin oğludur.
  • Ocak 2023’te 54 yaşında ölen üvey kız kardeşi Lisa Marie Presley’e yürek burkan bir mektup kaleme aldı.
  • Navarone, Them Guns adlı kendi grubunu kuran başarılı bir müzisyendir.

Lisa Marie Presleyüvey kardeşi, Navarone Garibaldionun yanına aldı instagram 13 Ocak 2023’te 54 yaşında ölümünden birkaç gün sonra ona duygusal bir saygı duruşunda bulunmak için. babasının zamansız ölümüne atıfta bulunarak, Elvis Presley, ve tek oğlu, Benjamin Keough. Geçen birkaç yılın senin için kolay olmadığını biliyorum ve keşke aramızdaki her şey farklı olsaydı. ne olursa olsun, sen benim kız kardeşimsin ve eve dönüş yolculuğun için sevgi ve dualarımı yolluyorum” diye ekledi, “Buna hala inanamıyorum, kelimelere doyamıyorum. Seni seviyorum abla Beijolar.” Navarone, kendisinden 19 yaş büyük olan ve onu izleyen Lisa Marie ile bebekken çekilmiş tatlı bir fotoğrafını ekledi. Aşağıda merhum yıldızın tek kardeşi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Lisa Marie'nin Üvey Kardeşi Hakkında 5 Şey - Hollywood Life
Navarone Girabaldi, Priscilla Presley ve Lisa Marie Presley 2014’te birlikte poz veriyorlar. (Shutterstock)

Navarone’nin Lisa Marie ile nasıl bir ilişkisi var?

Hayranların bildiği gibi Lisa Marie, Elvis’in tek kızı ve Priscilla Presley. Ünlü çift 1973’te ayrıldıktan sonra Priscilla, Brezilyalı senarist ve yapımcıyla tanışana kadar birkaç yüksek profilli erkekle çıktı. marco garibaldi. Çift, 2006’da ayrılmadan önce 22 yıl birlikteydi. Birlikte geçirdikleri süre boyunca, 1 Mart 1987’de Navarone’u karşıladılar ve Priscilla’nın tek kızına bir üvey erkek kardeş verdiler!

Lisa Marie’nin ölümü sırasında, Navorone’nin annesi de merhum yıldıza iç açıcı bir saygı duruşunda bulundu. Priscilla yaptığı açıklamada, “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı.”

Lisa Marie'nin Üvey Kardeşi Hakkında 5 Şey - Hollywood Life
Marco Girabaldi ve Priscilla Presley, Navarone’nin ebeveynleridir. (Alex Berliner/BEI/Shutterstock)

O başarılı bir rock yıldızı

2013 yılında Navarone, şarkıcı ve gitarist olarak müzikal yeteneklerini sahneye taşımaya karar verdi ve Them Guns grubunu kurdu. Grup kendilerini “dans çağrıştıran progresif sese sahip bir synth rock grubu” olarak tanımlıyor. grubun web sitesi. Navarone söyledi Müzik Haberleri seslerinin Nirvana, Nine Inch Nails ve Chemical Brothers gibi büyük isimlerden ilham aldığını. 2015’te Them Guns, filmin müziklerinde birkaç şarkıya sahipti. Kapa çeneni ve sür.

Kendisi ve Lisa Marie arasında ‘her şeyin’ ‘farklı’ olmasını diledi

İç açıcı övgüsünde (aşağıda) Navarone, kendisi ve Lisa Marie arasında “her şeyin” “farklı” olmasını “keşke” dedi. Ancak, üvey kardeşler arasında neler olup bittiğine dair daha fazla ayrıntı vermedi, bu da onu Instagram mesajına eklemesini sağlayacaktı. HollywoodYaşamı Lisa Marie ile olan ilişkisiyle ilgili her türlü güncellemeden sizi haberdar edecek.

Priscilla, Lisa Marie’nin eteklerine binmediği için “onunla gurur duyduğunu” söyledi.

“Oğlum Navarone kendi başına biri. Priscilla, kendi işini yapmak istiyor ve onunla gerçekten gurur duyuyorum” dedi. Gardiyan. “O spot ışığına çıkmak istemiyor ve o hep böyleydi. Elvis’e binmiyor ve Lisa’ya binmiyor. Aile üyelerini ikon Elvis ile karşılaştırmamaya özen gösterdiğini de sözlerine ekledi. “Çocuklarımıza hiçbir zaman ‘Elvis şu, Elvis şu’ olmadık çünkü aksi takdirde onlar için neredeyse ulaşılmaz bir şey inşa etmiş olursunuz” dedi.

Navarone İsviçre’de evlendi

Navarone düğümü bağladı Elisa Acilli Navorone, Şubat 2022’de İsviçre’nin Konolfingen kentindeki Schloss Hünigen otelinde. “Bu kadar anlayışlı ve destekleyici bir muhatap bulacağımı hiç düşünmemiştim” dedi. İnsanlar. “Yaptığımız her şeyi zahmetsiz hale getiriyor ve onsuz bir hayat düşünemiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-navarone-garibaldi-5006627/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir