Lisa Marie’nin Ölümünden Sonra Dolly Parton’ın Priscilla Presley’e Mesajı – Hollywood Life


dolly partisi, lisa marie presley, priscilla presley


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andres Kudacki/AP/Steve Cohn/Shutterstock

Dolly Parton ile bir mesaj paylaştı Lisa Marie Presley’in anne Priscilla şarkıcının Perşembe günü 54 yaşında ölmesinden sonra. 76 yaşındaki Dolly, 77 yaşındaki Priscilla’ya ve Lisa’nın rahmetli babasına hitaben bir mesaj paylaştı. Elvis Presley, 1977’de 42 yaşında ölen ve 13 Ocak Cuma günü Instagram’da Lisa’nın kendisi.

Gönderi basitti, Lisa’nın annesine başsağlığı diledi. Priscilla, ne kadar üzgün olduğunu biliyorum. Bu zamanda Allah kolaylık versin. Elvis, sonunda onun evine sahip olduğun ve tekrar seninle olduğu için ne kadar mutlu olduğunu biliyorum. Lisa Marie, huzur içinde uyu. Hepimiz hepinizi seviyoruz ”diye yazdı.

Priscilla, Perşembe günü kalp krizi geçiren kızının hayatını kaybettiği acı haberi paylaştı. “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. Associated Press. “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır”

Lisa Marie'nin Ölümünden Sonra Dolly Parton'ın Priscilla Presley'e Mesajı – Hollywood Life
Dolly, annesi için tatlı bir ifadeyle Lisa’ya saygılarını sundu. (Andres Kudacki/AP/Steve Cohn/Shutterstock)

Lisa’nın ölümünün ardından, aralarında ünlülerin de bulunduğu ünlülerden sevgi yağmuru aldı. tom hanks son zamanlarda biyografik filmde rol alan Elvis rock ikonunun yöneticisi olarak Albay Tom Parker. “Lisa Marie Presley’in kaybından dolayı kalbimiz kırıldı. Kesinlikle kırık, ”diye yazdı instagram şarkıcının bir fotoğrafı ile birlikte.

Lisa’nın eski kocaları Nicolas Cage ve Michael Lockwood ikisi de onun ölümünün yasını tutan açıklamalar yaptı. “Bu yıkıcı bir haber. Tanıştığım herkes arasında en çok gülen kişi Lisa’ydı. Her odayı aydınlattı ve benim kalbim kırıldı. Oğlu Benjamin’le yeniden bir araya geldiğine inanarak biraz teselli buluyorum,” dedi Nicolas. Hollywood Muhabiri. İkiz kızlarını paylaşan Michael Arpçı ve Finley Lisa ile benzer şekilde onun ölümüne üzüldü. “Michael, çocuklarının ona ihtiyacı olduğu için hızlı ve eksiksiz bir iyileşme umuyordu. Avukatı, böyle olmaması çok üzücü’ dedi. Bu gece eğlence. “Michael’ın dünyası alt üst oldu. Şimdi iki kızıyla birlikte.”

Lisa’nın babası Elvis ile Memphis, Tennessee’de, şu anda müzisyen için bir müze olarak hizmet veren ünlü Graceland evinde toprağa verilmesi bekleniyor. Babası ve oğluyla birlikte defnedilecek Benjamin Keough, 2020’de intihar ederek ölen kişi başına Bu gece eğlence.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/dolly-parton-message-priscilla-presley-lisa-marie-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir