Lisa Marie’nin Çocukları Dahil 4 Kişiyle Tanışın – Hollywood Life


Lisa Marie'nin Çocukları Dahil 4 Kişiyle Tanışın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Rock n’ Roll’un Kralı olarak bilinen Elvis Presley’in tek çocuğu vardı, eski eşi Priscilla Presley ile paylaştığı kızı Lisa Marie Presley.
  • Lisa Marie kalp krizi geçirdi ve 12 Ocak 2023’te öldü.
  • Lisa Marie, eski kocası Danny Keough ile kızı Riley Keough ve rahmetli oğlu Benjamin Keough ile eski kocası Michael Lockwood ile ikizler Finley ve Harper Lockwood’u paylaşıyor.
  • Riley’nin, Presley ailesinin 1. büyük torunu olarak kocası Ben Smith-Petersen ile bir kız çocuğu dünyaya getirdiği ortaya çıktı.

Elvis Presley’in tek çocuk, kızı Lisa Marie Presleyhastaneye kaldırıldı ve 12 Ocak 2023’te kalp krizi geçirdikten sonra öldü. Şok edici olay, Lisa Marie ve annesinden sadece birkaç gün sonra geldi. Priscilla Presley tanık olmak için birlikte Altın Küre’ye katıldı Austin Butler Elvis’i canlandırdığı için Sinema Filminde (Drama) En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Baz Luhrmann’ın Elvis. Elvis ve Priscilla, kızlarını 1968’de, düğünlerinden bir yıl sonra ve ayrılmalarından beş yıl önce dünyaya getirmişlerdi.

Lisa Marie'nin Çocukları Dahil 4 Kişiyle Tanışın – Hollywood Life
Lisa Marie Presley, 2015’te annesi Priscilla Presley ile poz veriyor (Broadimage/Shutterstock)

Lisa Marie, şarkıcı-söz yazarı olarak babasının izinden gitti. Kariyeri boyunca üç albüm çıkardı: Şimdi Ne, Fırtına ve Grace, ve İlgili makama, country rock ve pop ile uğraşmak. Aynı zamanda dört çocuk annesidir: Riley Keough ve geç Benjamin Keougheski kocasıyla paylaştığı Danny Keough; ve ikizler Finley ve Harper Lockwood, başka bir eski kocasıyla paylaştığı, Michael Lockwood. Burada sürpriz yok, ama çocukları merhum büyükbabalarına esrarengiz bir şekilde benziyor.

Merhum Rock and Roll Kralı’nın dört torunu hakkında aşağıdan bilgi edinin!

Riley Keough

Lisa Marie'nin Çocukları Dahil 4 Kişiyle Tanışın – Hollywood Life
Riley Keough, Elvis’in en büyük torunu ve Hollywood’da bir aktris. (Mat Baron/BEI/Shutterstock)

29 Mayıs 1989’da Lisa Marie ve ilk kocası Danny’nin (ikisi 1988 ile 1994 arasında evlendi) dünyaya gelen Riley, bir model ve oyuncu. Dahil olmak üzere bir dizi önemli filmde rol aldı. Zola, Mad Max: Fury Road, The Lodgeve Sihirli Mike. Riley ayrıca televizyonda da rol aldı. Kız Arkadaş Deneyimi ve Riverdale. Bir sonraki yıldız olacak Daisy Jones ve Altı, kurgusal bir rock grubunun reşit olmasına odaklanan bir mini dizi. Fleetwood Mac grubundan ilham alan dizinin yapımcılığını üstlenecek. Reese Witherspoon ve yapım şirketi Hello Sunshine. Hatta onun üzerinde promosyon yaptı instagram!

Modellik kariyeri devam ederken, Riley sayfalarını süsledi. elle ve Glamour İngiltere, diğerleri arasında ve Louis Vuitton ve Dior için kampanyalarda yer aldı. Yıldız evlendi Ben Smith-Petersenbir Hollywood dublörü, 2015’ten beri.

Benjamin Keough

Benjamin Presley Keough ve Lisa Marie Presley
Lisa Marie Presley ve rahmetli oğlu Benjamin Keough (Shutterstock)

Doğmak 21 Ekim 1992’de Lisa Marie ve ilk kocası Danny’ye Benjamin, Elvis’in tek torunuydu. 12 Temmuz 2020’de 27 yaşında intihar ederek öldü. Geçen yıl 28. doğum günü ne olacaktı, Lisa Marie oğluna haraç ödedi ve “boğucu” kedere yansıdı. “Acının derinliği, sensiz her gün, her an boğucu ve dipsiz” diye yazdı. “Hiçbir zaman aynı olmayacağım. Lütfen beni bekle aşkım ve küçük kız kardeşlerini korumaya, büyütmeye ve Riley için burada olmaya devam ederken elimi tut. Bunu isteyeceğini biliyorum.”

Benjamin, vefatından önce iki projede yer aldı: Presley’ler tarafından Elvisailesi hakkında bir TV filmi ve kısa Çubuk ve Barry. 2012’de Lisa Marie hakkında açıldı oğlunun “esrarengiz” benzerliği rahmetli babasına, ona bakarken bazen “bunaldığını” ortaya koyuyor. CMT’ye “Opry’deydi ve sahnenin arkasındaki sessiz fırtınaydı” dedi. “O oradayken herkes dönüp baktı. Tekinsiz olduğu için herkes onu bir fotoğraf için alıyordu. Bazen ona baktığımda büyüleniyorum.”

Finley ve Harper Lockwood

7 Ekim 2008’de Lisa Marie ve dördüncü kocası Michael’ın (ikisi 2006 ile 2016 arasında evlendi), Finley ve Harper’ın (tam isimleri) çocuğu olarak dünyaya geldi. Finley Aaron Love Lockwood ve Harper Vivienne Ann Lockwood, sırasıyla) Elvis’in en küçük torunları ve çift yumurta ikizleridir. (İkizler Presley ailesinde koşar. Elvis ikiz olarak doğduancak kardeşi doğumundan sonra trajik bir şekilde öldü.)

Finley ve Harper düzenli olarak annelerinin Instagram sayfasında görünürler. En son, Lisa Marie bir paylaştı üç kızıyla kutlama fotoğrafı Şubat ayında 53. doğum gününde ve doğum günü dilekleri için herkese teşekkür etti. Lisa Marie, Riley, Finley ve Harper için “Her gün olduğu gibi, bu üçü yanımda olmasaydı başaramazdım,” diye yazmıştı. 2012’de CMT ile yaptığı röportajda Lisa Marie, merhum babasının “ruhunun torunlarında yaşadığını – çok fazla” söyledi. “Hepsinin içinde biraz ondan var. Hepsinin kendine has özellikleri var ve ben bunu hissedebiliyorum, anlıyor musun?

Riley Keough’un Kızı

Riley ve kocasının Lisa’nın Graceland anma töreni sırasında doğrulandı. Ben Smith-Petersen bir kızı gizlice karşıladı. 2015 yılında evlenen çift, Riley tarafından annesine bir methiye olarak yazılan bir mektubu okurken Ben küçük kızdan söz edene kadar bir çocukları olduğunu kamuoyuna açıklamamıştı. “Bana bu hayattaki en önemli şeyin sevgi olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Umarım kızımı senin beni sevdiğin gibi sevebilirim,” diye okudu Ben, törendeki nottan.

Lisa Marie'nin Çocukları Dahil 4 Kişiyle Tanışın – Hollywood Life
Riley Keough ve kocası Ben Smith-Petersen 2015’te evlendi. (Rob Latour/Shutterstock)

Riley ayrıca 21 Ocak’ta Memphis’e vardığında özel bir uçağın merdivenlerinden aşağı bir bebek taşırken görüldü – görünüşe göre onların çocuğu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/elvis-presley-grandchildren-4569498/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir