Lisa Marie Presley’in Kızları ve Annesi Anma Yemeğinde Haraç Ödedi


Lisa Marie Presley‘ın aile üyeleri merhum şarkıcı için yas tutuyor.

Müzisyenin 22 Ocak’ta Graceland’deki anma töreni sırasında annesi Priscilla Presley Graceland’in ön bahçesinde düzenlenen etkinlikte torunlarından birinin yazdığı bir notu yüksek sesle okudu. Elvis Presley‘nin eski evi.

Lisa Marie kızı paylaştı Riley Keough33 ve rahmetli oğlu Benjamin Keough eski ile Danny Keough. Ayrıca 14 yaşındaki ikizlerin annesiydi. Harper Lockwood ve Finley Lockwoodbabası eski sevgilisi Michael Lockwood.

Priscilla telefonundaki notu, “Annemi nasıl kelimelere dökeceğimi bilmiyorum,” dedi. “Gerçek şu ki, çok fazla var. Lisa Marie Presley dünyanın her yerindeki birçok insan için bir ikon, rol model, süper kahramandı. Ama annem birden çok yönden benim ikonum, rol modelim, süper kahramanımdı. Şimdi bile onun hakkında anlaşılabilecek veya bilinebilecek her şeye ulaşamıyorum ama her zaman dediği gibi ‘Elimden geleni yapacağım’.

Priscilla, Lisa Marie hakkında yazılan “Yaşlı Ruh” başlıklı bir şiiri de okudu. Kürsüden ayrılmadan önce “Kalbimiz kırık. Lisa, hepimiz seni seviyoruz” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361907/how-lisa-marie-presley-s-daughters-and-mom-priscilla-paid-tribute-at-graceland-memorial-service?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir