Lisa Marie Presley’in Kızı Riley Keough Anne Oluyor, Kocası Açıklıyor


12 Ocak’ta Los Angeles’ta evinde kalp krizi geçirdiği bildirildikten sonra hayatını kaybeden Lisa Marie, oğlunun yanında toprağa verildi. Benjamin Keough2020 yılında 27 yaşında intihar ederek hayatını kaybetmiştir. Mezarları Elvis’in yanındadır.

Riley ve torununa ek olarak, Lisa Marie’nin küçük kızları, ikizleri de hayatta kaldı. Finley Aaron Love Lockwood ve Harper Vivienne Ann Lockwood14, erkek kardeşinin yanı sıra, Navarone Garciave anneleri, Priscilla Presley. Artık bir büyük büyükanne olan 77 yaşındaki, anma töreninde, adını vermediği torunlarından birinin kaleme aldığı bir notu okuyarak da konuştu.

“Annemi nasıl kelimelere dökeceğimi bilmiyorum,” diye okudu, “Gerçek şu ki, çok fazla var. Lisa Marie Presley dünyanın her yerindeki birçok insan için bir ikon, rol model, süper kahramandı ama annem ikonum, rol modelim, süper kahramanım birden çok yönden… Şu anda bile onun hakkında anlaşılabilecek, bilinebilecek her şeye ulaşamıyorum ama her zaman dediği gibi elimden gelenin en iyisini yapacağım. “”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362286/lisa-marie-presley-s-daughter-riley-keough-welcomed-a-daughter-husband-reveals-at-memorial?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir