Lisa Marie Presley’in İkizleri Finley ve Harper’ın Ortaokul Mezuniyeti – Hollywood Life


Lisa Marie Presley'in İkizleri Finley ve Harper'ın Ortaokul Mezuniyeti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Lisa Marie Presley14 yaşında Arpçı Ve Finley Lockwood büyükannenin desteği vardı Priscilla Presley ortaokul mezuniyetlerinde. 77 yaşındaki, tipik olarak esmer olan Finley, sarışın Harper ile dışarıda dolanırken, etkinliğe doğru yürürken bir kadınla mekanın dışında görüldü. Finley, hem merhum annesi hem de rahmetli büyükbabası için tam bir zil sesiydi. Elvis Presley – konu yüz hatları olduğunda Presley genlerinin güçlü olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Lisa Marie Presley'in İkizleri Finley ve Harper'ın Ortaokul Mezuniyeti – Hollywood Life
Lisa Marie Presley’in ikizleri Finley, solda ve Harper, sağda, 19 Mayıs’ta Los Angeles’ta ortaokul mezuniyetlerinde görülüyorlar.

Pricilla’nın görünüşü, o ve torunundan sadece birkaç gün sonra gelir. Riley Keough Ocak ayındaki şok edici ölümünün ardından Lisa Marie’nin mirasıyla ilgili süregelen hukuk savaşını nihayet sonuçlandırdı. Özellikle, Priscilla’nın merhum eski kocasının evi Graceland çekişme içinde görünüyordu: Lisa Marie’nin önceki bir versiyonu, annesi Priscilla ve eski bir işletme müdürünün mütevelli olacağını belirtirken, bu vasiyet 2016’da sadece çocuklarını içerecek şekilde değiştirilmiş gibi görünüyordu.

Lisa Marie Presley'in İkizleri Finley ve Harper'ın Ortaokul Mezuniyeti – Hollywood Life
Rahmetli Lisa Marie, annesi Priscilla ve en büyük kızı Riley ile merkezde görülüyor. (Sahne)

Anlaşmazlığın çözülmesinden bu yana, Priscilla medyaya bir açıklama da yaptı. 17 Mayıs Çarşamba günü, “Ailem, kızım Lisa Marie’nin zamansız ölümünün ardından mahkemeye sunduğumuz savunma ve belgelerin yorumlanması talebimizle ilgili tüm kafa karışıklığını giderdi” dedi. Sevgili torunum hakkında hiçbir zaman dava açılmadığını belirtmek isterim” dedi. Daha önce, Priscilla bir havaalanındaki kameralara mevcut raporların “BS” olduğunu belirtmişti.

Priscilla, 19 Mayıs’taki mezuniyet için siyah beyaz içinde zarif görünüyordu, beyaz deri bir ceket, siyah pantolon ve siyah bir çanta sallıyordu. İkizler ayrıca büyükannelerinin renk paletini yansıtıyordu, Harper tamamen beyaz bir görünüme girerken, Finley siyah bir üst, koyu kargo kot pantolon ve üstüne bir hırka seçti. Harper ve Finley’in gururlu babası Michael Lockwood Ayrıca törende, görünüşe göre keyfi yerinde gülümserken görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/lisa-marie-presley-twins-finley-harper-middle-school-graduation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir