Lisa Marie Presley’in Eski Sevgilisi Michael Lockwood Kalp Krizine Tepki Verdi – Hollywood Life


Lisa Marie Presley Michael Lockwood


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Lisa Marie Presleyeski kocası, Michael Lockwood – ikiz kızlarının babası kim Arpçı ve Finley, 14 – 12 Ocak’ta California, Calabasas’taki evinde yaşadığı korkunç ölüm hakkında konuştu. Lisa Marie Presley kalp krizi geçirdikten sonra 54 yaşında öldü. Annesinin temsilcisi Priscilla Presley, şunları söyledi: HollywoodYaşamı, “Priscilla Presley ve Presley ailesi, sevgilileri Lisa Marie’nin trajik ölümü karşısında şok oldu ve harap oldu. Herkesin desteği, sevgisi ve duaları için derinden minnettarlar ve bu çok zor zamanda mahremiyet istiyorlar.”

Lisa Marie Presley Michael Lockwood
Lisa Marie Presley, eski kocası Michael Lockwood ile poz verdi. Elvis Presley ve Michael’ın rahmetli kızları ikiz kız çocukları Harper ve Finley Lockwood’un ebeveynleri, 14. (Broadimage/Shutterstock)

Haberin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Michael, aracılığıyla bir açıklama yaptı. ET Çevrimiçi, gönül yarasını ve kederini paylaşıyor. “Michael, çocuklarının ona ihtiyacı olduğu için hızlı ve eksiksiz bir iyileşme umuyordu. Olayların böyle olmaması çok üzücü” dedi Lockwood’un avukatı. Joe Yanny dedim. “Michael’ın dünyası alt üst oldu. Şimdi iki kızıyla birlikte.”

bir açıklamada Bize Haftalık dergi Ölümünden önceki günün erken saatlerinde, Lisa Marie’nin 2006’da evlendiği ve 2016’da boşanma davası açtığı Michael’ın bir avukatı, “çocukları için en iyisini yapabilmeleri için mümkün olan en kısa sürede iyileşmesini umduğunu ve dua ettiğini” söyledi. .

HollywoodYaşamı merhum ikonik babasını onurlandıran 54 yaşındaki Lisa Marie’nin Elvis Presley10 Ocak’ta aktörün katıldığı Altın Küre’ye katılırken Austin Butler Kral rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı – kalp krizi geçirdikten sonra 12 Ocak’ta hastaneye kaldırıldı. Los Angeles İlçe İtfaiyesi Kamu Bilgilendirme Görevlisi Craig Little bize, “Sabah 10:37’de Calabasas’taki Las Virgenes Yolu 4900 Bloğundan bir çağrı geldi. Kalp durması için o bölgeye birimler sevk edildi ve 54 yaşındaki bir kadın yerel bir hastaneye nakledildi.” Kaynaklar, LAFD PIO’nun hastaneye kaldırılan kadının kimliğini açıklamamasına rağmen HollywoodYaşamı aslında Lisa Marie idi.

Göre tmz, o şu anda tıbbi olarak indüklenen bir komada. Lisa Marie’nin korkunç sağlık krizinden birkaç saat sonra annesi, Priscilla Presley77 yaşındaki hastanede fotoğraflandı. Priscilla, ikonik anne-kız ikilisinin fotoğrafını paylaştı. Instagram’da, “Sevgili kızım Lisa Marie hastaneye kaldırıldı. Şimdi en iyi bakımı alıyor. Lütfen onu ve ailemizi dualarınızda tutun. Dünyanın dört bir yanından gelen duaları hissediyoruz ve bu süre zarfında mahremiyet istiyoruz.”

Lisa Marie iki kez evlendi ve dört çocuk annesidir. Eski kocası Michael, Harper ve Finley ile doğurduğu genç ikiz kızları, gündemden uzak durma eğilimindedir. 2019’da Lisa Marie, kızlarla gururla övündü. Bize Haftalık. “Yani, telefonu benden daha iyi idare edebiliyorlar. Google’ı nasıl kullanacaklarını zaten biliyorlar, bir şeyleri ve karakterleri nasıl çizeceklerini biliyorlar ve aman tanrım. Onlar sadece hayatı deneyimleyen ve eğlenen küçük kızlar” dedi.

Lisa Marie aynı zamanda bir kız annesidir. Riley Keough33 ve bir oğul Benjamin Keoughbabası eski kocası olan Danny Keough58. Ne yazık ki Benjamin 2020’de 27 yaşında intihar ederek öldü. Lisa’nın 2016’da Michael’dan boşanmasının ardından ikisi birlikte oldular. velayet savaşına dahil nafaka ve finansal olarak ilgili diğer konular hakkında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/lisa-marie-presley-ex-michael-lockwood-reacts-heart-attack/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir