Lisa Marie Presley’in Çocuklarıyla En Hassas Anlarına Geri Dönün


Lisa Marie PresleyAklında hep çocukları vardı.

Ne de olsa, olası bir kalp durmasının ardından 12 Ocak’ta 54 yaşında ölen şarkıcı, bir keresinde kendisini çocuklarına karşı “acımasızca koruyucu” olarak tanımlamıştı: kızı Riley Keoughoğul Benjamin Keough ve ikiz kızlar Finley ve Harper Lockwood. “Onları aşka boğuyorum,” dedi Sağlıklı yaşam 2014’te. “Önceliğim onlar. Benim işim bu. En çok önemsediğim şey bu. Onları yakınımda tutuyor, mutlu ve sağlıklı olmalarını sağlıyorum.”

Çocuklarını “çok, çok yakın” olarak tanımlayan Lisa Marie, o sırada “Hepimiz birbirimizi tutuyoruz; hepimiz birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Ben onların ama aynı zamanda anneleriyim. Bu bir nevi anneleriyim.” o.”

Lisa, Riley ve Benjamin’i müzisyen olan ilk kocasıyla paylaştı. Danny Keoughve Harper ve Finley, gitarist olan dördüncü kocasıyla Michael Lockwood.

Ailenin sonsuza dek var olduğunun bir işareti olarak, “Dirty Laundry” sanatçısı rahmetli babasıyla birlikte Memphis, Tenn.’deki Graceland’de toprağa verilecek. Elvis Presley ve 2020’de 27 yaşında intihar ederek ölen oğlu Benjamin. Ailesi, merhum yıldızı onurlandırmak için 22 Ocak’ta yerel saatle sabah 9’da ikonik malikanenin ön bahçesinde yapılacak halka açık bir anma töreni planladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361899/look-back-at-lisa-marie-presley's-most-tender-moments-with-her-kids-through-the-years?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir