Lisa Marie Presley, Elvis’in Yanında Graceland’de Gömülecek


lisa marie Presley‘nin son istirahat yeri belli oldu.

Tek çocuğu olan şarkıcı, Elvis PresleyKing of Rock and Roll’un kızının temsilcisi olan Memphis, Tennessee’deki eski evi Graceland’e gömülecek, Riley Keough E’ye onaylandı! Haberler. Öldüğü sırada Graceland’ın tek sahibi olan Lisa Marie başına Bu gece eğlence– babası ve oğlunun yanına gömülecek, Bünyamin2020 yılında 27 yaşında intihar ederek hayatını kaybetmiştir.

Yıldız, olası bir kalp durması nedeniyle günün erken saatlerinde hastaneye kaldırıldıktan sonra 12 Ocak’ta 54 yaşında öldü.

Lisa Marie’nin annesi, Priscilla Presley1967’den 1973’e kadar Elvis ile evli olan Elvis, kızının vefatını yürek burkan bir ifadeyle doğruladı.

“Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım.” annesi söyledi İnsanlar. “Hayatımda tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361421/lisa-marie-presley-will-be-laid-to-rest-at-graceland-alongside-dad-elvis-and-son-benjamin?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir