Lisa Marie Presley, Elvis’in Doğum Günü Partisinde “Yüzünde Gülümseme” Gördü – Hollywood Life


Lisa Marie Presley, Elvis'in Doğum Günü Partisinde "Yüzünde Gülümseme" Gördü - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Lisa Marie Presley merhum babasını kutladığında mutlu görünüyordu Elvis Presley54 yaşındaki beklenmedik ölümünden sadece dört gün önce, 8 Ocak’ta doğum günü. Riley Keough, birlikte Austin ButlerAynı isimli filmde Elvis’i canlandıran ve Baz Luhrmannfilmi West Hollywood, CA’daki Formosa Cafe’de yöneten. Kafenin Elvis’in favorilerinden biri olduğu biliniyor.

Bobby Yeşilkafenin sahibi anlattı İnsanlar Lisa Marie ve Riley’nin gece boyunca yan yana kaldıkları ve etkinlikte geçirdikleri zamanın tadını çıkardıkları görüldü. “Birlikte gerçekten çok sevimliydiler. Bütün gece yan yanaydılar” dedi. “Ve tabii ki, o gece yapacak işleri olduğunu düşünüyorum. Elvis standında birlikte oturmaları ve fotoğraf çekmeleri gerekiyordu ama bundan gerçekten zevk alıyor gibiydiler…. Çok mutlu görünüyorlardı.”

Ayrıca Lisa Marie’nin “bütün gece yüzünde bir gülümseme olduğunu söyledi, Austin, Riley ve diğer herkes de öyle. Morali çok yerinde görünüyordu.”

Bobby, “Austin, Riley, Lisa ve Baz o kabinde birlikte otururken sadece sürekli gülümsüyorlardı,” diye devam etti. “Sadece heyecanlandılar. Ve bence Elvis’in ruhu o anda orada kesinlikle canlıydı.”

Lisa Marie Presley
Önceki bir etkinlik sırasında Lisa Marie Presley. (Sahne)

“Dinamik, hepsi aile gibiydi” diye ekledi. “Neredeyse bütün gece kollarını birbirlerine doladılar, bir kabinde oturdular, fotoğraflar için yan yana durdular. Çok sevecen ve bir aile içindeydiler. Herkes neşeli ve mutlu görünüyordu. Ve biraz utangaç ve sessiz olmanın dışında, Lisa Marie hakkında fark ettiğimi söyleyebileceğim tek şey bu olurdu.

Lisa Marie’nin ölüm haberinin manşetlere taşınmasından kısa bir süre sonra Bobby, instagram Sayfa, yukarıda görülebilen Elvis doğum günü etkinliğinde yaptığı konuşmanın videosunu paylaşmak için. “@lisampresley’in ani kaybını duymak beni çok üzdü” açıklamasını yaptı. “Pazar günü onunla birlikteyken, birinin bu kadar çabuk gitmiş olabileceğine inanmak zor. Gerçekten en çok ailesine ve yakın arkadaşlarına üzülüyorum. Elvis’in @theformosa’daki doğum gününden bu videoyu paylaşmak istedim, onu son görüşüm olacağını hiç düşünmemiştim. 💔. Umarım Kral’la tekrar bir araya gelir.”

Lisa Marie’nin ölümü annesi tarafından açıklandı. Priscilla Presley 12 Ocak öğleden sonra, bildirildiğine göre kalp durması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Priscilla yaptığı açıklamada, “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. “Hayatımda tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualar için teşekkürler. Şu anda daha fazla yorum yapılmayacaktır.”

Lisa Marie, babası ve oğlunun yanına gömülecek Benjamin KeoughRiley’nin temsilcisine göre, 2020’de Memphis, TN’deki Graceland’de intihar ederek öldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/lisa-marie-presley-smile-elvis-birthday-party-before-death-owner-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir