Lisa Marie Presley 54 yaşında öldü


Lisa Marie Presleytek çocuğu Elvis Presley, öldü. 54 yaşındaydı.

Annesi, “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. Priscilla Presley yaptığı açıklamada doğrulandı İnsanlar 12 Ocak “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz. Sevgi ve dualarınız için teşekkür ederiz. Şu anda başka yorum yapılmayacaktır. .”

Göre TMZLisa Marie, 12 Ocak’ta EMT’lerin olası bir kalp durması için Calabasas, Kaliforniya’daki evine müdahale etmesinden sonra hastaneye kaldırıldı.

Priscilla, haberin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Facebook’ta “Şu anda en iyi bakımı alıyor,” diye yazdı. “Lütfen onu ve ailemizi dualarınızda tutun. Dünyanın dört bir yanından gelen duaları hissediyoruz ve bu süre zarfında mahremiyet istiyoruz.”

Şarkıcı, sadece birkaç gün önce annesi Priscilla ile birlikte 2023 Altın Küre’ye katıldı. Austin Butler biyografik filmde babasını canlandırdığı için eve bir ödül götürün Elvis.

Şubat 1968’de Tennessee’de doğan Lisa Marie, ailesinin bugün Graceland olarak bilinen evinde müzikle çevrili bir şekilde büyüdü.

“Sabah 4 ya da 5’te yatıp ertesi gün öğleden sonra 2 ya da 3’te kalkardık” diye hatırlıyordu. Bugün “Her zaman çok eğlenceliydi. Tek bir kötü anı yok. Evde her zaman çok fazla enerji ve hayat vardı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361252/lisa-marie-presley-dead-at-54?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir