Lisa Marie Presley 54 Yaşında Öldü: LeAnn Rimes ve Daha Fazla Yıldız Haraç Ödedi


Lisa Marie Presley her zaman hatırlanacak.

Tek çocuğu olan şarkıcı, Priscilla Presley ve Elvis Presleyani bir hastaneye kaldırıldıktan sonra 12 Ocak’ta 54 yaşında öldü, annesi yaptığı açıklamada paylaştı İnsanlar.

Priscilla, “Güzel kızım Lisa Marie’nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım” dedi. “Hayatımda tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı.”

Bir Los Angeles County Şerif Departmanı sözcüsü söyledi Bu gece eğlence günün erken saatlerinde kalp krizi geçirdiğini söyledi. Ancak, ölüm nedeni doğrulanmadı.

Ölümü, 2023 Altın Küre’de gösterisini desteklemek için göründükten iki gün sonra gerçekleşti. Elvis film ve müzik ikonunun 88. doğum gününden dört gün sonra. (Elvis 1977’de 42 yaşında öldü.)

Şarkıcılık kariyerine ek olarak, Lisa Marie bir aktrisin annesiydi. Riley Keough33 ve 14 yaşındaki ikizler Arpçı ve Finley. Onun oğlu Bünyamin 2020’de 27 yaşında intihar ederek öldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361325/lisa-marie-presley-dead-at-54:-leann-rimes-octavia-spencer-and-more-stars-pay-tribute?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir