Lisa Barlow, Telefon Görüşmesi Sırasında Jen Shah’ı Gölgelendiriyor – Hollywood Life


Lisa Barlow, Telefon Görüşmesi Sırasında Jen Shah'ı Gölgelendiriyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chris Haston/Bravo

Meredith Marks söylenmiş HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK Salt Lake City’nin Gerçek Ev Hanımları birleşme “şaşırtıcı” olurdu ve şaka yapmıyordu. Hapishaneye bağlı olduğunun tamamen farkında olarak bir saatlik bölüme girdik. Jen Şah fiziksel olarak orada olmayacaktı ama Meredith’le bir telefon görüşmesi sırasında hafif bir kamera hücresi yapacağını bilmiyorduk. Beklenmedik an sonra geldi Andy Cohen diye sordu Lisa Barlow neden Meredith’i bu sezonun başlarında “hapları patlatmakla” suçladı.

San Diego’daki bir sahnede Lisa, “Hayır, ben hap içmem kaltak. Yaparsın…”, Meredith’e atıfta bulunurken. Lisa, grup Zion’dayken Jen’in ona Meredith’in “bir şeyler üzerinde olduğunu” söylediğini açıkladı. funda [Gay]” Devam etti, “Jen bana bazı haplar attıklarını söylemişti… [they] vardı [doing] ketamin falan, o yüzden dedim. Belki söylemesi şirret bir şey ama bana söylenen buydu.

Andy bunun “söylenecek şirret bir şey”den daha fazlası olduğunu söyledi – bunun güçlü bir suçlama olduğunu söyledi ve Meredith kabul etti. Ama Lisa alkışlayarak, “Eğer bir sorunun varsa, hemen Jen’i ara ve [ask] ona, ‘Hey, bunu neden söyledin?’ çünkü kesinlikle yaptı. Demek Meredith’in yaptığı tam olarak buydu – Lisa’nın ondan bunu yapmasını beklediğini düşünmüyoruz.

Meredith, Jen’in numarasını çevirmeye başlarken, Whitney Gül gruba Jen’in daha önce aynı şeyi kendisine söylediğini söyledi. Sonra, Jen telefonu açtıktan sonra, Lisa ona Meredith ve Heather’ın “ketamin ve mantar” yaptıklarını nasıl söylediğini herkese anlatmasını söyledi ama Jen, “Hayır. ben [didn’t]. Bu bir yalan.”

“Hayır değil!” Lisa, “Eh, her zaman doğruyu söylemiyorsun, bu yüzden şimdi söylemeni beklemiyorum.”

“Ağzından çıkan hiçbir şeye inanmıyorum,” diye ekledi Whitney, Lisa devam etmeden önce: “Evet – buna inanıyor musun? [Meredith]? İnan [her] üzerime? Ben hapse girmeyecek.”

Andy, Lisa’nın itirazı üzerine nefesini tuttu, ancak Jen aynı zamanda iddianın “doğru olmadığını” söyledi, bu yüzden söylenecek fazla bir şey yoktu. Ancak Lisa, “Yanlış değil. O söyledi.”

Meredith, diğer insanlardan Lisa’nın hap patlatma iddiasını başkalarına anlattığını duyduğunu ve Jen’in adının hiç anılmadığını söyledi. Lisa böyle bir şey yaptığını reddetti ve Meredith’ten isimler vermesini istedi, ancak “kadroda olmadıkları” için Meredith reddetti. Bu açıkça Lisa’yı kızdırdı ve “Birinin benim yüzümden yalan söylediği için hapse gireceğine inanman çok komik… Yanılmıyorum!”

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Salt Lake City’nin Gerçek Ev Hanımları Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/rhoslc-reunion-recap-lisa-barlow-shades-jen-shah-phone-call/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir