Lisa Ann Walter, TikTok’un Satranç Aşkına Tepki Verdi


Lisa Ann Walter bir moda trendi belirleyicisi olarak rolünü benimsiyor.

E ile özel bir röportaj sırasında! Haberler, hit ABC komedisinde rol alan oyuncu Abbott İlköğretim Okulu1998 komedisinden Chessy karakterini öğrendikten sonra nasıl hissettiğini ortaya koydu. To ebeveyn tuzağı, TikTok’ta Z kuşağı moda estetiği haline gelmişti. “Bence çok güzel, asla eskimez” diye paylaştı. “O zamanlar gardırobumu giydiğimde, ‘Gerçekten mi? Belimi örten büyük bir gömlek mi? Pantolonum ayak bileğimde mi? Tamam, Nancy, ne giymemi istersen onu giyeceğim’ dedim. “

Nick Parker’ın yatılı dadısı olan Chessy (Dennis Quaid) kızı Hallie Parker (Lindsay Lohan), rutin olarak bol pantolon, bol bir tişört ve büyük boy bir kot ceket giyiyor.

“Ama işe yarıyor,” Lisa Abbott İlköğretim Okulu yardımcı yıldız Sheryl Lee Ralph araya girdi. Lisa, “Rahat ve bence sizin nesliniz, genç nesiller çok daha akıllı, bir bakıma bizden daha akıllı” diyerek kabul etti.

“Domuzlarımı büyük topuklu küçük sivri ayakkabılarla itmiyorum. Rahat ayakkabılar giyeceğim ve yumuşak bir gömlek ve rahat chino pantolonlar gibi olacağım” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347387/abbott-elementary-s-lisa-ann-walter-reacts-to-tiktok-s-love-for-her-parent-trap-character?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir