Lisa Ann Walter, Sheryl Lee Ralph’ın Vücut Pozitifliğine Nasıl İlham Verdiğini Açıklıyor


eğitimciler Abbott İlkokulu öğretmeyi bile başarır kendileri bazen dersler.

Bunu söyledikten sonra eski bir erkek arkadaşı onu “şişman olduğu için” utandırmaya çalıştı NBC sitcom’unda geçirdiği süre boyunca emeril 2001 yılında Lisa Anne Walter vücut imajıyla mücadelesinin aslında çok daha fazla uzadığını ortaya çıkardı.

Lisa, E’ye özel olarak “Keşke sadece bir kez olsaydı,” dedi! 30 Mart’ta Los Angeles’ta düzenlenen 2023 GLAAD Medya Ödülleri’nde. “Şişman çocuk olduğum için hayatım boyunca çok utandım. Büyüdüğümde, bu kadar kilolu çocuk yoktu.”

Ancak, oyuncu onun olduğunu açıkladı. Abbott İlkokulu ortak yıldız Sheryl Lee Ralph köşeyi dönmesine yardım etmekten sorumluydu.

“Kulağımda Sheryl’in ‘Artık bunu duymayacağım, artık kendin hakkında o saçma sapan konuşmanı duymayacağım’ demesiyle Lisa, “nihayet, hayatımın bu noktasında, ben olduğumu fark etti. olduğumdan başka bir şey olmaya çalışmıyorum ve bunu seviyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370068/lessigreaterabbott-elementarylessigreater-s-lisa-ann-walter-reveals-how-sheryl-lee-ralph-helped-her-with-body-image-issues?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir