Lindsay Lohan’ın Flört Tarihi – Hollywood Life


Lindsay Lohan'ın Flört Tarihi – Hollywood Life
İmaj Kredisi: Jim Smeal/BEI/Shutterstock

Lindsay Lohan evli bir kadındır! bu kötü kızlar star ve finansör nişanlısı daha kötü şammalar32 yaşındaki oyuncu, 1 Temmuz Cuma günü 36. doğum gününden birkaç saat önce samimi bir törenle gizlice evlendi. HollywoodYaşam. Lindsay bunu kutlamak için Instagram hesabından çiftin muhteşem bir fotoğrafını paylaşarak yanına şunları yazdı: “Ben dünyanın en şanslı kadınıyım. Beni buldun ve mutluluğu ve zarafeti aynı anda bulmak istediğimi biliyordun. Benim kocam olmana şaşırdım. Hayatım ve her şeyim.” “Her kadın her gün böyle hissetmeli” tatlı mesajını sonlandırdı.

Bader ile tanışıp evlenmeden önce Lindsay, daha gençken başlayan bir dizi yüksek profilli romantizm yaşadı! Hangi ünlülerin flört ettiğini öğrenin Herbie: Tamamen Yüklendi şap burada!

harun carter

harun carter
Aaron Carter, gençken Lindsay Lohan ile çıktı. (Bei/Shutterstock)

2002’de Lindsay’in ufacık bopper heartthrob ile çıktığı bildirildi. harun carterküçük erkek kardeş arka sokak çocuğu Nick Carter. “Aaron’s Party” adlı hitiyle popülerliğe yükselen Aaron da flört ediyordu. Hilary Duff Aynı zamanda, bu iki aktris arasında bir sürtüşme söylentilerine neden oldu. 2003 yılına gelindiğinde, Lindsay ve Aaron işi bırakmıştı.

2013 yılında bir röportajda PeterDee.TVLindsay rollerinden çok rehabilitasyon işleriyle tanınmaya başladıktan kısa bir süre sonra Aaron, “O kızı seviyorum. Kalbimde her zaman güzel bir yeri olacak. O harika bir insan.”

Wilmer Valderrama

Lindsay Lohan
Wilmer Valderrama ve Lindsay Lohan, 2004 tarihli. (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Aaron’dan ayrıldıktan sadece bir yıl sonra, Lindsay ile tekrar tekrar / tekrar bir romantizm başladı. 70’lerin Gösterisi yıldız Wilmer Valderrama. Aralarında 7 yaş fark bulunan çift, sık sık birlikte Hollywood’un en seksi kulüplerinde gezerken görüntülendi. Hatta sitcom’unda konuk bir görünüm bile yaptı. Ayrılmaları için resmi bir tarih olmamasına rağmen, çift bir yıl sonra yollarını ayırmış gibi görünüyordu ve Wilmer hızla çıkmaya başladı. ashlee simpson.

Harry Morton

Harry Morton
Lindsay Lohan, 2006’da merhum Harry Morton ile çıktı. (Sipa/Shutterstock)

Lindsay zengin bir lokantacıyla çıkmaya başladı Harry Morton 2006’da 20. doğum günü partisinde tanıştıktan sonra. Pink Taco’nun kurucusu Lindsay’e biyografisinin ilk gösterimi için Venedik Film Festivali’ne eşlik etmesiyle çift oldukça sıcak bir yaz romantizmi yaşadı. Bobby. Çift ayrıldıktan sonra, Harry şu Hollywood güzellikleriyle çıkmaya devam edecekti: Demi Moore, Paris Hilton, Hayden Panettiereve Britney Spears.

Ne yazık ki, 2019’da Harry 28 yaşında kalp krizinden öldü. Lindsay, o sırada eski erkek arkadaşına saygılarını sundu, çiftin bir fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: “En iyi arkadaşlar. En iyi yaşam.” Lindsay’in annesi Dina Lohan, ayrıca dokunaklı bir övgü paylaştı: “RIP Harry God’ın bir meleği var, seni seviyoruz! Aileye dualar,” diye yazdı, Harry ve Lindsay’in bir fotoğrafının yanına.

Samantha Ronson

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan, 2008’de DJ Samantha Ronson ile çıktı. (Dave Allocca/Starpix/Shutterstock)

Lindsay, DJ ile aşk ilişkisine başladığında hayranlarını oldukça şok etti Samantha Ronson Romantizm drama ve manşetlerle doluydu, bir yıl sonra hızla sona erdi.

“Evet, bir kızdan hoşlanıyorum diyecek kadar cesurdum. Ve?’ bu koymak [Ronson] her gün saldırıya uğradığı bir durumda,” dedi oyuncu Biz 2012’de. “Bu adil değil. … Peki elimde ne kaldı? Kalp kırıklığı. Biriyle birlikte olabilmem için önce kendimi sevmem gerekiyordu. Ve çok şey yaşıyordum. İki toksik insan bir arada olamaz. Hikayenin sonu.”

Yegor Tarabasov

LIndsay Lohan
Lindsay Lohan ve Rus milyoner Egor Tarabasov, 2016 civarında bir yıldır çıkıyorlar. (Can Nguyen/Shutterstock)

2015 yılında Lindsay Rus milyoneriyle çıkmaya başladı. Yegor Tarabasov. Aylarca kırmızı halılara vurarak ve birlikte tatil yaparak ayrılmazlardı. Hatta bir noktada nişanlandılar. Ancak, raporların Egor’un yıldıza fiziksel olarak şiddet uyguladığını öne sürdüğü gibi, ilişki en azından söylemek gerekirse çalkantılıydı. İlk buluşmalarından bir yıl sonra ayrı yollarına gittiler.

daha kötü şammalar

Lindsay ve Bader, 2020 ile çıkmaya başladıktan bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, Kasım 2021’de yeniden nişanlandılar. ebeveyn tuzağı star, Instagram’da Bader’a sarıldığı bir kareyle devasa maytap yüzüğünü gösterdi. “Aşkım. Benim hayatım. Ailem. Geleceğim,” başlığında bir elmas yüzük emojisi ile yazdı.

Onun babası Michael Lohan söylenmiş HollywoodYaşam çift ​​için heyecanlandığı sırada. “Şu ana kadar Lindsay tarafından yayınlananlara dayanarak, söyleyeceğim tek şey, onun ve Bader için çok mutlu olduğum ve hayatta yaptığı her şeyden gurur duyduğum. Allah onlardan razı olsun” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/lindsay-lohan-dating-history-4781578/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir